Tento malý chlapec spadne do gorilího výběhu. Podívejte se, jak zvíře reaguje na dítě! – VIDEO

Představte si, že jdete se svými dětmi do ZOO na výlet, abyste si užili nádherný den s rodinou. V současné době je to u nás nemožné, protože vládne karanténa a vše je až na výjimky zavřené. Pevně věříme, že to brzy pomine a budeme se moci do ZOO vypravit, třeba na gorily. Pokud to bude i váš případ, dejte si pořádný pozor na své děti. Může se totiž klidně stát, že při hromadě lidí, kteří si najednou budou chtít odpočinout mezi zvířaty, ztratíte své malé dítě. Budete ho hledat, ale marně. Nakonec se dítě najde, ale způsobem, který by vás ani ve snu nenapadl. Tento případ je jasným důkazem toho, že zvířata mají mnohdy větší soucit a ochotu pomáhat než my lidé.

Výlet do ZOO

Všechno, co na videu, které je vloženo níže, uvidíte, je skutečné a stalo se v nedávné době v jedné britské ZOO. Jednalo se o tak silný zážitek, že by bylo škoda, kdyby nebyl nahrán a zaznamenán. Naštěstí se tomu tak stalo, díky čemuž můžete shlédnout exhibici projevu soucitu a ochrany. Nikoliv ovšem ze strany lidí, ale přímo ze strany zvířat.

Přepadl přes zábradlí

Během víkendové výletu, při kterém se otec se svým malým synem vydal do ZOO, se stalo něco, na co nikdo jen tak nezapomene. Malý chlapec s otcem se právě nacházeli u gorilího výběhu, ve kterém se zrovna nacházel velký gorilí samec. Chlapec toužil po pár jeho chlupech, a proto se pořádně nahnul. Bohužel spadnul přes zábradlí a ztratil vědomí. V tu chvíli se seběhla téměř celá ZOO.

Čtěte také: Znáte je? Přírodní recepty na smoothie, které dokáží zvrátit cukrovku typu 2. Jste-li diabetik, doporučujeme zkusit!

Dělala si starosti

Nikdo ovšem nečekal, co se stane. Dříve než kdokoliv z přítomných stačil nějak zasáhnout, gorila přiběhla k chlapci. Všechny to vyděsilo, protože čekali, že na chlapce zaútočí, bylo to přeci narušení jeho území. Místo toho se stalo něco jiného. Dominantní samec si začal o malého chlapce dělat starosti. Jakmile se chlapec probudil, začal hlasitě plakat. Gorila na něj chvíli soucitně hleděla a chtěla mu pomoci. Nakonec ovšem odešla. Chlapec byl převezen do nemocnice, kde nebyla zjištěna žádná vážná zranění. Podívejte se na video a žasněte stejně jako my.