Tento mladý pár byl na cestě do porodnice. Bohužel dítě chtělo tak rychle ven, že se to nedalo stihnout. Bylo nutné porodit v autě. Vše bylo zachyceno na palubní kameru! Který okamžik vás šokoval?

Jak se dnes postupuje, pokud žena cítí, že bude rodit? Měla by mít připravené zavazadlo, které se naloží do auta, ona si sedne a manžel ji zaveze do porodnice. Takto to probíhá v podstatě u většiny párů. Jsou ale i situace, kdy chce dítě na svět skutečně velmi rychle. A to je případ i tohoto páru. Dělal vše jak je obvyklé, kdy došlo k tomu, že muž vezl svou těhotnou ženu do porodnice. Najednou se zjistilo, že už to nestihne. Co se dělo dále?

Žena začala rodit už ve voze

Mířili do nemocnice ale najednou žena začala mít velké bolesti. V tu chvíli bylo celkem jasné, co se děje a co se dít bude. Žena začala rodit už v autě. Její bolesti byli velké a snažila se vše zvládnout. Její partner nezastavil, ale snažil se auto co nejvíce přiblížit k nemocnici, aby byli lékařům na blízku. Oběma už začalo postupně docházet, že to do porodnice nestihnou a bude nutné absolvovat porod v autě.

Jak to dopadlo?

Žena začala rodit a manžel, stále řídící auto, jí pomáhal. Bylo jasné, že porod už nelze zastavit a tak se žena rozhodla, že své dítě porodí na sedadle spolujezdce. Měla štěstí, že se jednalo o jeden ze skutečně rychlých porodů. A měla štěstí, že se vše podařilo jak mělo. Po bolestech přišel pocit úlevy a vysvobození. A to ve chvíli, kdy žena držela v ruce své miminko, konkrétně tedy svého chlapečka. Ten přišel na svět zcela zdravý a zcela bez problémů. Jde o velký unikát a lékaři něco podobného popisují jako štěstí kombinované se zázrakem.

Čtěte také: Muž na statku slyšel divné zvuky pod jedním z prken. Když přistoupil blíž, zastavil se mu dech z toho, co viděl

Dítě bude mít zajímavou vzpomínku

Nejenom, že mu rodiče řeknou, kdy a jak přišel na svět. Může se na to dokonce i sám podívat. Unikátem tohoto porodu v autě je totiž i to, že byl celý natočený na kameru umístěnou ve voze. Chlapeček se tak může přesvědčit o tom, že mu o místě jeho narození rodiče nelžou. Podívat se na tento unikátní porod samozřejmě můžete i vy, jelikož i pro vás toto unikátní video máte.