David Hampl
25 března, 2019

Mnoho lidí má hudební talent, kterého si zcela pochopitelně cení. Je třeba říci, že když má talent dospělý člověk, není to zase až tak nic výjimečného. Pokud má naopak talent velmi malé dítě, už je tu důvod mluvit o velkém unikátu. A toto se právě stalo v případě malé holčičky, kterou je Claire Ryannová. Ta ukazuje, že ho rozhodně zdědila po svém otci, jelikož ten umí dobře hrát i zpívat. Když ale začne tato malá dívenka, neuvěříte, jak dokonalá může být.

Jedna píseň, která dokázala obletět celý svět

Jak můžete vidět na videu níže, tato malá slečna má ohromný talent na zpěv. Jasně to potvrzuje na video, které díky tomu doslova obletělo svět a sbírá jedno shlédnutí za druhým. Není se čemu divit, jelikož talent této malé dívenky je neuvěřitelný. Vše začíná její otec, který bere do ruky kytaru a začíná hrát. A to písničku You've Got A Friend In Me.. Začíná zpívat a právě se k němu přidává i jeho dcera, které jsou pouze 4 roky. Kdo ji slyší, ten potvrdí, že tato píseň je snad lepší než originál. Pokud tomu nevěříte, není nic jednoduššího, než se na videu přesvědčit.

Talent, který je od boha. Jinak to není možné

Skutečně se jedná o talent od boha. To přece musíte potvrdit i vy sami. Jinak to není možné, protože takto zazpívat, to neumí ani známí zpěváci po celém světě. A to jsou dívce teprve 4 roky. Jak bude zpívat za pár let a v dospělosti, až se zdokonalí? Jsme si jisti, že o této dívence rozhodně ještě uslyšíme.

Sdílejte článek