Tento muž krmí skupinku místních hus každý den: Jednoho dne však dorazí pozdě, reakce husí rodinky je neuvěřitelná! (VIDEO)

Ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska se nachází hlavní město Walesu s názvem Cardiff a v něm můžeme najít rozlehlý park s názvem Roath Park Lane s jezerem Roath Cardiff Lake, kde každé ráno (cca v 8 hodin) můžete potkat muže se jménem Jitesh Palmer, který pravidelně, ve stejný čas u tohoto jezera krmí hejno ptáků. Jednoho dne však přišel později, než obvykle a neuvěříte, co následovalo.

Co se vlastně stalo

Tento muž, kterému nikdo neřekne jinak než „našeptávač ptáků“ se jednoho dne v zimě rozhodl, že bude chodit krmit ptáky, kteří se vyskytují poblíž tohoto jezera a tak každé ráno přichází ve stejný čas, s plným kbelíkem jídla, kterým ptáky nakrmí. Jelikož si ptáci na tento pravidelný přísun jídla zvykli, tak každý den ráno na kraji jezera čekají, až tento obětavý muž přijde. Vědí dokonce, ze kterého směru přichází, takže v hloučku netrpělivě čekají a vyhlíží ho.

Toto velké hejno ptáků zahrnuje:

Čtěte také: Jogurtům z obchodu se budete vyhýbat obloukem, jakmile vyzkoušíte tento recept na domácí. Je mnohem levnější, lepší a chutnější!

  • husy
  • kachny
  • labutě
  • a racky

Jednoho dne se však muž trochu opozdil a ptáci se ho rozhodli jít hledat. Jelikož ví, odkud muž přichází, tak se vydali stejným směrem. To by až tak nevadilo, jenže cestou museli překonat velmi rušnou silnici, po které jezdí jedno auto za druhým, včetně autobusů a velkých nákladních aut. Aby přešli na druhou stranu cesty, musela tak auta zastavit a ptáky pustit. Ale jakmile spatřili Jiteshe, tak se na něj přilepili a přešli s ním bezpečně cestu zpět k jezeru, kde jim muž dal zaslouženou odměnu a pěkně je nakrmil. Pro kolemjdoucí šlo o velmi dojemné shledání. Z tohoto setkání dokonce existuje i video záznam, kde se můžete podívat, jak se celá situace odehrávala. Stačí do vyhledávače zadat The bird whisperer od Sreedharana Subramaniama. Díky bohu, se nikomu nic nestalo a vše dopadlo dobře. Pro tohoto muže tak bylo velmi hezké vidět, že ho mají ptáci rádi a že na něj vždy čekají.