Tento muž se zachoval tak strašně, že to nikdo nedokáže pochopit. Vzal svého psa, vyhodil ho do kontejneru a nechal ho na pospas osudu! Jaký byl důvod jeho počínání? jeho vysvětlení je ještě více šokující

Ne každý, kdo si pořídí pejska, může být dobrým a slušným majitelem. Většina jich je milujících a jejich pes je členem rodiny. Bohužel tak tomu není u všech lidí. Příkladem je tento muž, jehož čin je skutečně odporný a není člověka, který by ho neodsoudil. Nedivíme se, jelikož to co udělal je opravdu strašné! Takto by se ke zvířeti neměl chovat nikdo.

Co tento muž udělal? Svého pejska nechal na pospas osudu

To, čeho se dopustil majitel psa, to opravdu nemá obdoby. Chtěl se ho zbavit a tak udělal to, že ho odhodil do popelnice. Tedy nechal ho svému osudu a věděl, že pejsek nemá šanci přežít. Buď zemře v popelnici, nebo v popelářském voze, nebo na samotné skládce. Takto se ho chtěl zbavit. Důvod, proč to udělal šokoval každého, kdo ho slyšel.

Čtěte také: V bulharské restauraci jsme jednou ochutnali květák v pivovém těstíčku. Před odchodem jsem se šli zeptat na recept a dnes ho připravuji pravidelně!

Co řekl na svou obhajobu?

Chtěl hodit veškerou vinu na svého psa. Tvrdil, že mu pes výrazně narušuje jeho denní režim. Že stále něco chce, že štěká, že běhá po bytě, že muže obtěžuje a ten je unavený a nemůže spát. Proto se rozhodl udělat tomu přítrž, a to tak, že psa vyhodí do odpadků. Jde o něco, co je opravdu hrůzný čin. Zvláště, když existují útulky, kam lze eventuelně psa odevzdat, pokud na něho majitelé nestačí.

Celý čin byl natočen a pachatel předán policii

Jelikož okolí často slyšelo, jak muž na psa křičí, věděli že když s ním šel směrem k popelnici, že něco není v pořádku. Proto vzali do ruky telefon a vše natočili. Na záznamu je vidět jak to, že jde muž ke kontejneru, tak i to, jak zvedá ruce nad hlavu a psa do ní hází. V tu chvíli bylo jasné i to, že se musí ihned zavolat policii.

Trest byl velký

Co muže čekalo? Opravdu velký trest, jelikož jeho čin byl posouzený jako týrání, proti kterému je dnes tvrdě trestáno. V návrhu padl trest nejvyšší, který činí celkem 7 roků ve vězení a dále peněžité potrestání ve výši 5 000 amerických dolarů. Už podle toho je jasné, že takové jednání je netolerovatelné.

Pejsek je naštěstí v pořádku

A jak to dopadlo s pejskem? Díky všímavým majitelům byl z popelnice ihned vyndán, byla mu dána voda, jídlo a také nezbytná něha ze strany hodných lidí. Díky tomu se z tohoto zážitku ihned otřepal a nyní už je spokojeným domácím mazlíčkem u nových majitelů, kteří jsou za něho rádi a milují ho. Jistě je rád i on sám, že má konečně někoho, kdo mu dává lásku.