David Hampl
13 července, 2022
, ,

Davovi Hickmanovi bylo pouhých 14 let, když při lovu se svým dědečkem u Richmondu v Indianě zaslechl slabé sténání. Rozhodli se situaci raději prověřit a po několika metrech našli ležící dítě schované v hromadě křoví. Dvojice zavolala šerifovi a malé dítě bylo převezeno do nedaleké nemocnice.

https://www.dailymail.co.uk/

O několik dní později byla malá dívka, která se jmenovala Roseanne Wayne, přivedena do jeho školy, aby se s ní její zachránce mohl rozloučit, než byla odvezena ke své nové adoptivní rodině.

https://www.dailymail.co.uk/

A to bylo naposledy, co ji Hickman viděl, tedy až do posledního emocionálního shledání, které se odehrálo po mnoha a mnoha letech. Dnes se dívenka, kterou kdysi adoptovali noví rodiče, jmenuje Mary Ellen Suey a byla nadšená, že se po dlouhé době mohla tváří tvář setkat s člověkem, který jí zachránil život.

https://www.dailymail.co.uk/

Dlouhé čekání

„Čekal jsem na to 58 let,“ řekl Hickman, který má dva vlastní syny, když objal Mary Ellen Suey a jen stěží zadržoval slzy. Dítě adoptoval pár, který ji přejmenoval a brzy se z oblasti odstěhovali pryč, takže spolu dvě děti vzácně spojené náhodou zcela ztratily kontakt.

https://www.dailymail.co.uk/

„Jsi můj hrdina," odpověděla Suey, která nyní žije v Riverside v Kalifornii. Hickman celé roky hledal Suey, aby se s ní potkal, ale bezvýsledně. Až v prosinci 2013 udělal poslední pokus a kontaktoval bývalého komisaře Wayne County, radního a šerifa Johna Cateyho.

https://www.dailymail.co.uk/

Catey si z nalezení této holčičky udělal osobní poslání, vyzpovídal více než 75 lidí a vyhledal záznamy na Wayne County Courthouse, Morrisson-Reeves Library a online, než narazil na Mary Ellen Suey v Kalifornii. Za necelé dva týdny se ozval s novinkami.

https://www.dailymail.co.uk/

Vděčnost

Sueyin manžel Bob řekl, že jeho žena vždy znala jedinečný příběh své adopce a měla velmi šťastný život se svou novou rodinou. Ale byla smířená s tím, že nikdy nepotká muže, kteří ji před těmi lety našli. Nyní se jí ale dávný sen splnil a měla možnost se s Hickmanem seznámit a osobně mu poděkovat za to, že ji nenechali před lety zemřít, ale dali jí šanci na šťastný život.

https://www.dailymail.co.uk/

ZDROJ: dailymail.co.uk

Sdílejte článek