Tento muž svěřil své dítě do péče tchýně. Když uviděl kamerový záznam, nemohl uvěřit svým očím

Pokud máte malé dítě, čas od času se nevyhnete tomu, že budete potřebovat pohlídat. Ideální je, pokud se můžete obrátit na někoho z rodiny, koho dobře znáte a můžete mu důvěřovat. Asi nejčastěji to bývají rodiče z jedné nebo z druhé strany, protože ti přeci sami už děti vychovali a vědí přesně, co děti potřebují a jak se k nim chovat.

Chůva nebo tchýně?

Podobně uvažoval i tento muž, který by si sice snadno mohl zaplatit profesionální chůvu, ale rozhodl se, že s manželkou svěří své dítě do péče její matky. A to i přesto, že on sám k ní měl výhrady a ona nevynechala jedinou příležitost, aby ho poučovala o morálce a bůhvíčem dalším. Když jeho žena musela na několik týdnů odjet na kurz šití, rozhodli se, že svého syna Marka svěří do rukou právě tchýni. Muž o tom měl své pochybnosti, ale jeho manželka svou matku bránila a přesvědčovala jej, že pro malého Marka to bude nejlepší řešení.

Kompromitující záznam

Muž byl ale přesvědčený o tom, že tato žena, která na něj byla vždy hodně příkrá a tvrdá, se přeci nemůže chovat hezky k jejich dítěti a rozhodl se opatřit si kompromitující materiál, se kterým by pak mohl konfrontovat svou ženu a jednou pro vždy tuhle bitvu mezi ním a tchýní vyhrát. Nainstaloval proto v domě kamery a těšil se, až si záznam prohlédne.

Čtěte také: Muži se podařilo zachytit postavu Ježíše na zamračené obloze!

Překvapení

Čekalo jej však velké překvapení – žena se synovi věnovala s neuvěřitelnou péčí a láskou. Neuplynula ani minuta, kdy by si s ním nehrála a když spal, ani si nepustila televizi, aby jej nevzbudila. Do toho jim ve volných chvílích uklízela. Muž se po zhlédnutí záznamu za sebe zastyděl a svou tchýni uviděl ve zcela novém světle – jako milující babičku, která svého vnoučka nadevše zbožňuje a je ochotna pro něj udělat cokoliv. Pochopil, že jejich osobní rozpory nejsou důležité – protože ona je skutečně hodná žena, která je hodna respektu.