Tento muž vzal svého těžce nemocného psa na poslední velký výlet

Jak zvířata stárnou, může být pro ně obtížné se pohybovat. Stáří a s ním spojené nemoci mohou starším psům dokonce znemožnit vycházky.

V takových situacích však milující majitel určitě chce, aby poslední dny strávené s jeho mazlíčkem byly skutečně výjimečné. I majitel toho psa si uvědomil, že už mu asi nezbývá moc času. Chtěl tedy udělat vše pro to, aby jeho mazlíček mohl dál objevovat svět a znovu prožívat okamžiky, které navždy zůstanou ve vzpomínkách.

https://pl.newsner.com/

Vážně nemocný pes

Tento muž našel velmi unikátní způsob, jak vzít svého umírajícího psa na poslední nezapomenutelnou cestu. Carlos Fresco vždy všude chodil se svým 10letým psem jménem Monty. Pes ho doprovázel na nesčetných túrách a procházkách. Bohužel Montymu byla diagnostikována leukémie a jeho majitel si uvědomil, že jeho krátké psí dny jsou sečteny.

Čtěte také: Otevření sáčku s chipsy skončilo tragédií: Senior skončil v nemocnici s popáleninami na 75% těla!

https://pl.newsner.com/

Nemoc mu byla diagnostikována před 18 měsíci a zpočátku velmi dobře reagoval na chemoterapii. Bohužel se mu před osmi týdny vrátila leukémie a jeho zdraví se velmi rychle zhoršilo. Carlos si přesto přál zažít s Montym další velké dobrodružství. Vzal ho tedy na jedno z jejich oblíbených turistických míst, Pen y Fan v Brecon Beacons ve Walesu. Zatímco pro Montyho nebylo putování ničím novým, jeho zhoršující se zdravotní stav mu ztěžoval pohyb. Carlos se obával, že jeho pes nemusí být schopen dojít na vrchol po svých, takže improvizoval. Psímu kamarádovi pomohl vylézt na kopec tak, že jej tam vyvezl na trakaři!

https://pl.newsner.com/

Až na vrchol

Takto se jim společně podařilo dostat na kopec. Přítomnost trakaře upoutala pozornost mnoha dalších turistů. Když jim Carlos vyprávěl o příběhu psa, mnoho z nich i uronilo slzu. Dokonce mu nabídli pomoc při tlačení trakaře do kopce. Poslední velký společný výlet si skutečně užili a budou na něj navždy vzpomínat. Carlos věří, že tento poslední zážitek měl velký smysl a je rád, že to společně zvládli.

https://pl.newsner.com/

ZDROJ: pl.newsner.com