Tento nebesky chutný koláč zvládnete udělat i během 10 minut ze 4 složek.

Chcete si pochutnat na něčem báječném? Chcete vyzkoušet něco opravdu skvělého, ale nenapadá vás co? Honí vás mlsná a rádi byste si dali nějakou sladkou dobrotu? Máte rádi koláče a dáváte přednost domácím výrobkům? Chybí vám recept? Pak jste na správném místě, protože právě dnes pro vás máme nebesky dobý koláč, který zvládnete udělat během velmi krátké doby. Navíc k tomu budete potřebovat jen minimum ingrediencí, což z tohoto recept dělá opravdový hit mezi koláčovými recepty. Pojďte to vyzkoušet a nebudete litovat.

Zázrak v krátké době

Potřebujete rychle udělat nějaký dezert pro nečekanou návštěvu nebo si chcete dopřát chvilku klidu u kávy a koláče? Dnes vám ukážeme, jak si vytvořit báječný koláč během 10 minut. Ano, opravdu vám bude stačit jen 10 minut, což je velmi krátký časový úsek. Koláč se tak stane ideálním řešením pro rychlé případy. Nebudete k tomu potřebovat hromadu ingrediencí a nestrávíte celé odpoledne v kuchyni.

Jen 4 ingredience

K přípravě chutného nebeského koláče budete potřebovat pouhé 4 následující ingredience: 6 meruněk nebo jiné konzervované ovoce (samozřejmě můžete použít i čerstvé), 1 láhev kondenzovaného mléka, 500 g čokoládových sušenek a 600 ml smetany. Obyčejné 4 složky dokáží vykouzlit opravdový zázrak. Na nic tedy nečekejte a dejte se do přípravy.

Čtěte také: Moje pleť nikdy nebyla správně hydratovaná. Pak mi ale kamarádka doporučila tuto domácí kúru, kterou znala ještě od své babičky!

Provedení receptu

Vezměte struhadlo a nastrouhejte na něm čokoládové sušenky. Následně si vytvořte pěnu z mléka a smetany. Míchejte, dokud nevznikne krémová hmota. Následně si nakrájejte ovoce na tenké plátky. Poté si vezměte formu, nasypte do ní nastrouhané sušenky, potřete krémem, do krému vložte plátky ovoce, posypte další vrstvou nastrouhaných sušenek, další vrstvu krému atd. Postupujte, dokud nespotřebujete všechen materiál. Poslední vrstvu udělejte z nastrouhaných sušenek. Nakonec dejte vychladit do lednice. Přejeme dobrou chuť.