David Hampl
8 ledna, 2020

Cutie je talentovaný papoušek, který dokáže udělat 20 triků za pouhé dvě minuty. Mezitím si ani vaše přítelkyně nestihne nazout své nové a luxusní botky s podpatkem. Přesvědčte se sami o výkonech tohoto talentovaného papouška, jenž videem dobývá svět internetu.

Pozor na slova!

Papoušky jistě zná každý, a každý jistě ví, že jsou schopni udělat spoustu věcí. Většinou si je spojujeme se schopností projevu v lidské řeči. Je to unikátní, protože žádný jiný živočišný druh není schopen v lidské řeči mluvit. Jen papoušek. Samozřejmě je potřeba ho to trochu naučit a dát si s tím práci. Jakmile ovšem na papouška mluvíme, on věrně poslouchá a rád opakuje slova, která slyší. Velmi často se stává, že se naučí i slova nevhodná, která pak použije ve chvílích, kdy to nejméně potřebujeme.

Držitel světových rekordů

Tento papoušek je ovšem jiný. Mimoto, že dokáže napodobit lidskou řeč, dokáže také spousta dalších triků, které u jiných živočichů a domácích mazlíčků nikdy neuvidíte. Ne může být vítězem, ale u tohoto papouška je jasné, že jde o držitele několika světových rekordů. Nic takového totiž ještě nebylo spatřeno. Naštěstí existuje záznam, který talent tohoto papouška dokazuje.

20 triků za 2 minuty

Neuvěřitelné na tom také je, že to dokáže během velmi krátké doby. Konkrétně je schopný za dobu pouhých 2 minut předvést až 20 triků, což by možná dělalo problém i leckterému kouzelníkovi či mágovi. Je až k neuvěření, co všechno tento talentovaný pták dokáže udělat. Podívejte se sami na video a nechte se unášet radostí a záhadami, které si na vás papoušek připravil. S největší pravděpodobností budete ohromeni stejně jako my.

Podívejte se, jak brilantní triky dělá tento papoušek. Pokud se vám video bude líbit, sdílejte ho s ostatními a rozšiřte do světa trochu radosti. Uvidíte, že se vám hned bude žít lépe.

Sdílejte článek