David Hampl
19 června, 2019

Tento německý ovčák chodí po městě a ve své tlamě má kyblík. Na tom není zase až tak nic neobvyklého, jelikož každý si pomyslí, že ho zkrátka někde našel a někam si ho nese. To stejné dělá s různými věcmi většina psů. Tento je ale oproti jiným velmi inteligentní a nošení daného kyblíku po městě má účel. Jaký přesně? To budete překvapeni.

Pes tímto způsobem získává peníze

Jistě ve velkých městech najdete spousty lidí, kteří na ulici žebrají. Ti mají u sebe často i zvíře, které má budit lítost. Lidem je často líto nebohého zvířete, i když jistotu že dostane najíst z vydělaných peněz nemají. To tento německý ovčák je v podstatě prvním žebrákem ve zvířecí říši. Tento pes nenosí kyblík jenom na ozdobu, ale nosí ho proto, aby mu do něho lidé dali peníze. Za odměnu ho mohou třeba o pohladit a on se ochotně mazlí.

Jak pes využije peníze? Budete se divit

Říkáte si, že by pro psa bylo přece jenom lepší, kdyby od lidí získal jídlo a ne peníze? To opět platí u většiny psů a ne u tohoto, velmi inteligentního. Ten ví, že peníze jsou nutné k tomu, aby si mohl jídlo koupit. Získanou sumu tak nenosí nikomu jinému, ale využívá ji sám. A že pes nemůže do obchodu a nemůže zaplatit? Opak je pravdou. Tento to zvládá doslova levou zadní. Nevěříte?

Místní prodejci věcí, co má pes rád

Jak si tedy tento pes za vydělané peníze kupuje jednotlivé věci? Velmi jednoduše. Když má v kyblíku určitý obnos, jde s ním za místním prodejcem. Ti už psa znají a tak mu samozřejmě dají to, co má rád. Vezmou si od něj peníze a v ekvivalentu ceny mu dají dobrůtky. Pes si tak svou chytrostí sám obstará dobré a čerstvé jídlo. A kam chodí nejčastěji? Je to celkem pochopitelné. Nejvíce ho láká nabídka u místního řezníka. Proč právě zde? To je celkem jasná věc, jelikož jak jde o maso a také o uzeniny, jde o největší pochoutku pro většinu psů. A tento není výjimkou.

https://www.facebook.com/JanakiSooriyarachchi/videos/10154021629044625/

Sdílejte článek