David Hampl
25 března, 2019

Psi jsou veselí, hraví a samozřejmě také přátelští. I proto si je lidé pořizují. Velmi milují jak dospělé, tak nelze zapomínat také na to, že milují také děti. A takto začíná i příběh tohoto pejska, který si chtěl hrát s malým chlapcem. A to tak, že si dokonce vzal jeho oblíbenou hračku. Došlo ale k tomu, že to malého kluka velmi zklamalo. Jelikož šlo o malé dítě, bylo jeho reakce zcela typická. Začal totiž plakat. To najednou uslyšel pes. A co se stalo dále? Tomu nebudete věřit, co udělal.

Hračku mu vrátil. A nestalo se jenom to, ale něco dalšího

Když pejsek uslyšel, že miminko začalo plakat, tak si jasně uvědomil, že to bylo z toho důvodu, že mu sebral hračku. Uvědomil si svou chybu a chápal, že miminko bude spokojené, když bude obklopeno hračkami. A tak pejsek ihned začal jednat. Jeho reakce každého překvapila. Jak proto, že se dokázal do pocitů dítěte vcítit, tak proto, že bylo jasné, že se chce nejenom omluvit a cítí vinu, ale také proto, že chtěl zajistit, aby bylo děťátku co možná nejlépe.

Začal nosit jednu hračku za druhou

Pejsek jasně pochopil, že udělal chybu a tak hračku vrátil. Tím to ale neskončilo. Jasně pochopil, že dítě nebude brečet, když bude mít dostatek hraček. Chtěl, aby byl tento nejmenší člen domácnosti maximálně spokojený. A tak udělal to, co považoval za vhodné. Nosil jednu hračku za druhou. Pokud nevěříte, podívejte se na video, které vás o tomto inteligentním pejskovi, který miluje nově narozeného potomka, jasně přesvědčí.

Sdílejte článek