Tento pes ležel sám v krabici od bot více než 5 měsíců. Jeho příběh však má šťastný konec

Všichni psi na světě si zaslouží teplý a milující domov. Proto je tak bolestivé vidět psy opuštěné na ulici, jak bojují o svůj život. Naštěstí existuje mnoho organizací na záchranu zvířat. Lidé, kteří pro tyto organizace pracují, jsou opravdoví hrdinové a zaslouží si veškerou chválu tohoto světa za to, že zasvětili svůj život záchraně zvířat v nouzi.

V roce 2016 kontaktoval znepokojený muž organizaci na záchranu zvířat Hope For Paws a řekl jim, že našel malého psa, který žije sám v krabici od bot. Organizace sídlící v Los Angeles samozřejmě okamžitě zasáhla.

https://fr.newsner.com/

Smutné a trpící zvíře

Když záchranáři dorazili na místo, našli nebohé zvíře spící v dešti na krabici od bot. Vidět psa v tomto stavu bylo srdcervoucí – jako by věděl, že ho nikdo nemiluje a nestará se o něj.

https://fr.newsner.com/

Psovi, kterému dali jméno Princezna, chyběla jedna přední noha a nezdálo se, že by mohla pořádně chodit. Zabalili ji do ručníku, naložili do auta a odvezli do zvířecí nemocnice, kde jí dali horkou bublinkovou koupel.

https://fr.newsner.com/

Když záchranáři začali věc vyšetřovat, dozvěděli se, že si sousedé mysleli, že pes patří jejich sousedům. Pes zřejmě žil venku pět měsíců, než si soused uvědomil, že něco není v pořádku. Poté zavolal záchranu zvířat.

Záchrana na poslední chvíli

Když se o situaci dozvěděli, Eldad a Loreta z Hope for Paws jeli přímo do domu, aby zachránili malého psa. Bylo zřejmé, že potřebuje okamžitou pozornost a péči.

Poté, co Princeznu umyli a dali jí vydatné jídlo, prohlédl ji také veterinář. Ukázalo se, že malý pes je ve velmi špatném stavu. Trpěla těžkou anémií a nemocemi, kvůli kterým byla neustále slabá a unavená.

Princezna však brzy dokázala běžet na svých třech nohách a zdálo se, že si užívá lidí kolem sebe. Poté, v březnu 2017, Hope For Paws s radostí oznámili, že Princezna našla pěstounskou rodinu a tento smutný příběh snad nakonec bude mít přeci jen šťastný konec.

https://rumble.com/v342rq-a-sick-three-legged-dog-sleeps-in-the-rain-on-a-shoebox-and-waits-months-to.html

ZDROJ: fr.newsner.com