David Hampl
28 prosince, 2019

Když nás lidé opouštějí, je to vždy velmi náročná situace. Mnohem horší a bolestivější je to právě tehdy, když nás opustí někdo velmi blízký, například vlastní bratr. Je to velmi smutné především, když umírají mladí lidé, kteří mají celý svůj život před sebou. Jak rádi bychom se s nimi naposledy rozloučili a objali je. Naštěstí v mnohých případech zanechávají za sebou nebožtíci dopis na rozloučenou. Když si takový dopis přečteme, máme pocit, že jsou stále zde. Vyvolá to v nás opravdu silné emoce, stejně jako vystoupení mladého muže, který chtěl naposledy uctít památku svého bratra nádherným vystoupením.

Poslední rozloučení

Nic nebolí víc než ztráta milované osoby. Přestože je zármutek univerzální věcí a každý se musí zbavit svých emocí po svém, jsou lidé, kteří rádi „oslavují“ zesnulého. Tato oslava je malé gesto, které vzdává hold životu vašeho milovaného člověka. Když však rodiny přidají milující osobní dotek, může být toto rozloučení velmi emotivním zážitkem. Tato rodina se pokouší udělat něco upřímného a velkého pro svého zesnulého syna a je si jistá, že o tom budou všichni mluvit.

Konec v mladém věku

Jejich syn Niels zemřel ve věku 24 let. Byl to velmi mladý a šikovný muž, který si rozhodně smrt nezasloužil. I přesto ho smrt potkala a on v tak mladém věku ukončil svůj život. Je to velmi smutná zpráva, která zasáhla nejen Nielsovu rodinu, ale všechny, kteří mladého a sympatického Nielse znali.

Píseň na rozloučenou

V den pohřbu promluvil Nielsův otec a sestra pár slov a vzpomněli si na něj. Jeho mladší bratr si však svého nejmilejšího bratra pamatoval jinak. Z toho důvodu se rozhodl pro netradiční řešení. Mladý muž zpíval píseň You Raise Me Up („You Raise Me Up“) - druhý verš byl zcela věnován Nielsovi. Každý, kdo poslouchal tento zpěv, byl v tu chvíli plný slz. Bylo to nesmírně emotivní vystoupení, které zasáhla úplně každého v místnosti. Bratr by byl jistě velmi nadšený. Koneckonců, máte jedinečnou příležitost si píseň poslechnout také.

Sdílejte článek