Tento příběh vás rozpláče: 2letý chlapec požádá svého zesnulého otce, aby si s ním zahrál! (VIDEO)

Máte rádi dojemné příběhy, které jsou schopné vás rozplakat a dostat k slzám? Už jste dlouho žádný neslyšeli? V tom případě se pohodlně usaďte, protože dnes pro vás máme jeden, který vás zaručeně dostane a některým možná zlomí srdce. Následující fotografie totiž zachycují malého chlapce, který žádá svého tatínka, aby si s ním šel hrát. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tatínek nebyl po smrti. Místo opravdového tatínka chlapec žádá jeho pomníček. Pravděpodobně doufá, že ho táta uslyší a přijde za ním. Kéž by tomu tak bylo a fungovalo to. Někteří lidé odcházejí ze života velmi brzy a zanechávají za sebou mnoho smutku a lidí, kteří je milovali.

Celý táta

Příběh vypráví o mladém muži Darrenovi, který umřel velmi náhle a z nepochopitelných důvodů. Bohužel se tomu stalo ve velmi mladém věku, neboť Darrenovi bylo pouhých 33 let, což je opravdu málo. Jeho památka ovšem nezmizela, protože je viděn každý den. Když se jeho žena Jessica, podívá na jejich malého synka, vždy v něm vidí Darrena. Každý týden spolu chodí k jeho hrobu, přinesou mu květiny a povídají si s ním. Je to opravdu silné a dojemné.

Pojď si hrát tati

Malý chlapec Harvey ovšem stále nechápe, co se vlastně děje. Je ještě velmi malý, takže neví, co symbolizuje náhrobek, ke kterému každý týden s maminkou chodí. Také pořádně netuší, co se jeho tatínkovi stalo a pravděpodobně si myslí, že ještě někdy tátu uvidí. Pokaždé si s sebou k náhrobku bere své hračky, malá autíčka, a prosí tatínka, aby si s ním šel hrát. Už jen z tohoto běhá mráz po zádech.

Čtěte také: Když zjistíte, na co všechno je dobrý tento kámen, pořídíte si ho také. Těchto 6 důvodů Vás přesvědčí o tom, že je to skutečný poklad!

Velmi silné pouto

Harvey vidí tatínka jen na obrázcích a téměř si ho nepamatuje. Když tatínek zemřel, byl Harvey opravdu ještě hodně malý. Památka a duch Darrena jsou ovšem tak silné, že to chlapec cítí, a prostě touží po tom, aby se k němu tatínek vrátil a hrál si s ním. Podívejte se na video, kde se malý Harvey setkává na hřbitově s tatínkem. Jde o velmi silné pouto, které mezi těmito dvěma lidmi vzniklo. Díky Jessice ho můžete vidět i vy.