Josef Humeš
1 října, 2017

V poslední době se na trhu čím dál tím více objevuje rostlinný olej, protože získal velký ohlas ohledně přírodní léčby pro širokou škálu zdravotních problémů. Dnes vám ale chceme prozradit, jak blahodárné účinky má pro vaše vlasy. Pokud právě vy máte problémy s vypadáváním, řídnutím a ochabením vlasů, tak je tento článek určen právě pro vás. Zkuste vašim vlasům dát to, co potřebují a nebudete litovat.

Rostlinný olej aplikujte na pokožku hlavy, je vynikající jakožto antibakteriální roztok a výborně působí proti lupům. Napomáhá růstu vlasů, což je přínosné když stárneme a naše vlasy se zužují. Ricinový olej je bohatý na minerály, vitamíny E, bílkoviny a Omega 6 a 9 masté kyseliny.

Rostlinný olej pomáhá s obnovením vlasů, aplikujte ji na vlasy abyste zabránili jejich vypadávání a léčili je. Neutralizuje negativní účinky chemikálií v šampónech, kondicionérech a jiných přípravcích pro péči o vaše vlasy.[hana-code-insert name='google' /]

Dejte si 2 kapky do dlaní a a promněte si s nimi vlasy, protřepte a potom vyhlaďte. Chvíli budete zkoušet množství oleje právě pro vaše vlasy, protože
pokud používáte příliš mnoho oleje, je tu jemná čára mazi lemným leskem a mastnotou.

Ricinový olej pro regeneraci a zhušťování vlasů, řas a obočí. Kyselina ricinolejová je velmi účinná přírodní antibakteriální látka proti plešatosti. Ta tak může udržet vaše vaše vlasy bez bakterií nebo inhibice. Olej ochrání i vlasy před zpařením, takže nepadají.
Rostlinný olej má jedinečnou schopnost hluboce pronikat do pokožky hlavy, tím napomáhá výživě vlasů až ke kořínkům.

Ricinový olej také napomáhá pro zredukování jizev. Pokud máte zakalenou tkáň nějaké větší jizvy, namažte ji ricinovým olejem. Ten se vsákne do pokožky. Zahlazuje tak jizvy.

Sdílejte článek