David Hampl
11 února, 2020

Na internetu se v poslední době objevuje velká řada nejrůznějších testů, hádanek, rébusů a soutěží, které nám mohou pomoci s hledáním sebe samých. Většina z nich má ovšem účel jediný, a to procvičit náš mozek, abychom zjistili, jak na tom jsme. Dnes jsme si pro vás ovšem připravili spíše psychologický testík, který odhal, kdo jste a vy se tak možná lépe poznáte. Je to velmi jednoduché. Stačí si jen vybrat z obrázku jedny dveře a následně si přečíst stručnou charakteristiku těchto vybraných dveří. Možná budete překvapeni, co všechno se o sobě dozvíte.

Mozková posilovna

V poslední době se v médiích objevuje čím dál více možností, jak procvičit mozek a zjistit o sobě něco více. Tyto úkoly mají také prověřit naši bystrost, rychlost, všímavost a logické myšlení. Takové hádanky jsou rozhodně dobrou volbou pro náš mozek, protože nás udržují v pozornosti a neustále nás nutí mozek procvičovat. To je důležité, pokud nechceme zakrnět. Dnešní psychologický testík je něco podobného, nicméně zde spíše zjistíte, kdo jste a lépe se poznáte. Pojďte do toho, je to snadné. Které dveře jsou vám nejsympatičtější?

Dveře jedna a dva

Dveře číslo jedna: hledáte cestu svobody, a proto kolem sebe potřebujete duchovní prostor a hodně síly. Chcete najít svou vlastní cestu a ne tu, o které vám říkají druzí. Cítíte, že svět je plný příležitostí, které chcete využít. Nehádejte se, nespěchejte a užívejte si každý okamžik života.

Dveře číslo dva: ve vašem životě existují dvě důležité věci, cesta, kterou si vyberete a maximální odhodlání. Jste silní a všechno dokážete. Jste originální, kreativní, ale také trochu plachý filozof. Nenechte se nikým rozhodit, ani když to bude ten nejlepší přítel.

Dveře tři a čtyři

Dveře číslo tři: Vaše budoucnost bude velmi pestrá, neboť jste atraktivní osobnost uvnitř i venku. Máte pocit, že vám patří svět a máte vliv i na věci, které se dějí tisíce kilometrů daleko. Víte, že štěstí je sama cesta, a proto je důležité, abyste v tomto stylu žili i nadále.

Dveře číslo čtyři: toužíte po zajímavém životě, ale nechcete se nechat ničím rozhodit. Žijete tudíž trochu v rozporu se sebou samým. Buďte spontánní, protože je to jedna z mála možností, jak můžete spokojeně žít. Dělejte věci jen tak a nenechte se nikým rozhodit, je to váš život.

Dveře pět a šest

Dveře číslo pět: máte rádi klidný život, a vždy si volíte tu jednodušší cestu. Nejste jako ostatní lidé a rádi si držíte odstup. Trochu se do života opřete a uvidíte, že bude mnohem zajímavější. Je to jen na vás.

Dveře číslo šest: Jste klidný člověk a máte rád klidný život. V poslední době se cítíte nepříjemně a málo vyrovnaně. Vždy jste připraveni ostatním pomoci, ale vždy chcete něco na oplátku. Zkuste tento přístup změnit a možná se vám bude žít lépe.

Sdílejte článek