David Hampl
31 října, 2019

Psychologický test nemusí být založený jenom na tom, že budete vyplňovat desítky různých stránek a odpovídat na otázky. Může být i velmi jednoduchý. Stačí obrázek stromu, na který se důkladně podíváte. A to, co uvidíte vám řekne mnoho o tom, jací ve skutečnosti jste. Zkuste to a přesvědčte se o unikátech tohoto testu.

Strom

Ano, je možné že jste viděli jenom strom a nic dalšího jste nerozeznali. To vůbec nevadí. Většina lidí to má stejně a ukazuje to na fakt, že máte logické myšlení, rádi plánujete a také organizujete. To se podepisuje i na vašem životě a na tom, jak vám funguje. Plány jsou pro vás základ úspěchu. Nad vším detailně přemýšlíte a vše stále analyzujete tak, aby vám vše fungovalo. Potom jste spokojení.

Gorila

Viděli jste ji? Říká to o vás, že se dost často přeceňujete a že máte o sobě až moc velká očekávání. Hledáte často sami sebe, ale to se vám nemusí dařit. Pokud chcete být spokojenější, snižte nároky, které máte jak na sebe, tak i nároky které máte na druhé. To je jistota toho, že se vám začne dařit a že se budete cítit spokojeněji.

Lev

Vaší charakteristikou je svoboda. Chcete být nezávislí a podle toho se také chovat a podle toho chcete i žít svůj život. Jste rádi aktivní a také rádi zkoušíte jakékoliv různé a zajímavé věci. Pokud se někdy dostavil neúspěch, bylo to proto že jste do něčeho šli po hlavě a že nedošlo k tomu, že jste si věc promysleli, nebo že jste nedbaly na rady, které vám dalo okolí. Když ho někdy poslechnete, rozhodně to bude lepší.

Ryby

Vidíte je? Pokud ano, tak jste člověkem, který není rád sám. Naopak. Máte rádi společnost a také to, pokud se věci točí kolem vás. Samota je pro vás problém, a tak jste stále rádi mezi ostatními lidmi. Zde se cítíte spokojení a dává vám to životní smysl. Rádi se bavíte, ale můžete ukázat také svou citlivou stránku, kdy pomůžete lidem s řešením jejich konfliktů a problémů.

Sdílejte článek