Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se zabýval rehabilitací a nyní přišel s unikátním objevem. Na ta nejkomplikovanější onemocnění páteře postačí soubor několika cviků

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho zajímavých poznatků. Třeba to, že problémy s bolestí krční páteře se dnes týkají až 90 procent lidské populace. Také zjistil to, že mnoho lidí dává přednost medikaci na potlačení bolesti, než aby řešili to, že se dá bolest úplně zastavit. A to cvičením.

Přišel s unikátními cvičebními postupy

Jelikož se celý život věnoval právě rehabilitaci, mohl zkoušet různé postupy a různé druhy cviků, které by na daný problém zabíraly. Nakonec se mu povedlo přijít s metodou, kterou nazval velmi originálně. A to jako cervikální-mozková terapie. Tento postup je založený na kombinaci několika cviků které dokážou to, co řada jiných cviků nikoliv. Umí v první řadě uvolnit krční obratle, čímž eliminují velkou bolest. Dále umí tyto cviky také zpevňovat svalstvo, čímž je eliminován budoucí výskyt bolestí.

Cvičení, které dokáže pomoci mnoha lidem

Je mnoho lidí, kteří mají velké bolesti krční páteře. Do této skupiny patří třeba lidé, kteří mají sedavé zaměstnání. Dále nelze zapomenout ani osoby se špatným držením těla. Nebo třeba ti, kteří své tělo záměrně přetěžují. Zapomínat však nelze ani na skupinu lidí kteří trpí nadváhou a mají nedostatek pohybu. Všem těm jsou cviky od tohoto špičkového ruského lékaře určeny a všem těm také dokážou pomoci.

Čtěte také: Vezměte alobal a zabalte si do něho nohy. I lékaři žasnou, co hodina v tomto zábalu dokáže udělat za divy

Během měsíce by měly problémy odeznít

Je jasné, že změna nepřijde hned. Nejprve je samozřejmě třeba uvolnit jednotlivé obratle. Také nějakou dobu potrvá, než se zpevní ty správné, aktuálně ochablé svaly. Lékař říká, že výsledky by mohly přijít už během prvního měsíce. Tedy v případě, že budou jednotlivé cviky realizovány každý den a hlavně v případě, kdy dojde ke správnému cvičení.

A jak jednotlivé cviky vypadají? Kolik jich je a jak zajistit jejich celkovou správnost? Odpověď na všechny tyto dotazy je velmi jednoduchá. Podívejte se na video, které vás sérií cviků jednoduše provede.

https://youtu.be/qT4jZmeXw0U