Tento sbor má opravdu talent. Přišel na jeviště stejně, jako řada jiných soutěžních sborů. Když však začal zpívat, stalo se něco, co zahýbalo sálem i samotnou porotou

Různé talentové soutěže nejsou určené jenom jednotlivcům. Může se do nich přihlásit i větší skupina lidí. A nejsou to nutně jenom tanečníci, ale mohou to být i skupiny zpěváků. Může to být velký sbor, který chce předvést svůj unikátní talent. Obvykle mají sbory pár jednotek, maximálně nižší desítky lidí. To, co však budete moci vidět na přiloženém videu, vás zcela odrovná. Toto je zaručeně ten největší sbor, který v talentové soutěži vystupoval.

Na pódiu bylo 165 lidí

Jak početný byl sbor, který se rozhodl ukázat svůj talent? Těch lidí bylo ohromné množství. Mluvíme o počtu 165 zpěváků a zpěvaček. Ano, tolik se jich skutečně dokázalo vměstnat na pódium a zazpívat vybranou píseň. A nutno říci, že jejich výkon byl velmi zajímavý. Už jenom proto, že sborový zpěv je něco zcela jiného, než individuální. Každý se musí spolehnout i na ostatní a musí doufat, že i jim se vše podaří. Jedině tak bude výsledek ohromující.

Unikátní vybraná píseň

Není to jenom o zpěvu. Je to také o vybrané písni, která má následně vliv na to, jak celý akt dopadne. Píseň by měla být nejenom známá, ale měla by být také velmi zajímavá. Mělo by se jednat o píseň, která doslova chytne za ruce. V podání 165 lidí tak bude zcela unikátní oproti tomu, když ji bude zpívat jednotlivec. A ukázalo sem, že toto se také povedlo. A jaká píseň že zazněla a jakou si tento sbor pocházející z Walesu vybral? Byla to známá Hallelujah, která ukázala, jak velké má tento sbor kvality a jak je unikátní.

Čtěte také: Máte bolesti určitých částí těla? Platí na ně zcela jednoduchá věc. Stačí zaujmout tu správnou polohu při spánku. Jak spát, když vás bolí konkrétní místa na těle?

Sbor ohromil každého v sále

V první chvíli zaujal počet lidí na podiu. Následně zaujala i volba písně, kterou sbor vybral. A to stále není vše. To hlavní nastalo až ve chvílí, kdy se začalo se samotným zpěvem. V tu chvíli každý v sále zmlknula zíral. Něco tak povedeného dlouho neslyšeli jak samotní diváci v sále, tak lidé u televizí, stejně jako porota. Je třeba říci, že výkon tohoto sboru patřil k nejlepším v celé historii této talentové soutěže.

Dobře do reprezentuje především samotné vyjádření poroty. Nemusíme se soustředit nutně jenom na slova, jelikož i u poroty je jasně vidět, že je celé vystoupení velmi dojalo a u mnohých se objevily také slzy v očích. Jasná ukázka toho, že toto vystoupení se zapíše do dějin.

Podívejte se také

Zajímá vás, jak vystoupení vypadalo a zda skutečně patřilo mezi unikátní? Předpokládáme, že se na zahraniční televize nedíváte. Tak pro vás máme video, kde můžete toto vystoupení sboru o počtu 165 lidí vidět. Co na něj říkáte? Skutečně patří mezi unikátním, nebo má podle vás možné rezervy? To necháme na vašem posouzení.