David Hampl
1 ledna, 2020

Občas se stane, že nás šokuje někdo, o kom bychom to ani v nejmenším netušili. Když se navíc jedná o malé dítě, je radost z překvapení o dost větší. Tento malý chlapec překvapil a šokoval celý svět tím, že si hrál s malým trpaslíkem. Tato radost opravdu všechny potěšila. Mrkněte se na to i vy, ať máte radost. Uvidíte, že roztajete stejně jako my.

Roztomilý chlapec

Tento malý chlapec zastupuje organizaci, která informuje a vzdělává lidi v oblasti dwarfismu. Sám chlapec je touto chorobou postižený, nicméně se na první pohled v žádném případě neliší od ostatních dětí. Je malý, roztomilý, hbitý a plný úsměvů od ucha k uchu. Podívejte se na něj sami. Jen málo lidí dokáže odolat úsměvu tohoto malého a hbitého chlapce.

Měkké srdce

Srdce všech se rozplyne, když se na ně malý Grant podívá a rozdá jim svůj úsměv, květiny a dary. Je to něco neobyčejného a krásného. Tak malý chlapec a dokáže rozdávat tolik radosti všude kolem sebe. Nebýt jeho, tak je na světě velmi smutno. Každý, kdo se na něj podívá, se hned rozplyne a jeho srdce změkne. Tak silné emoce tento chlapec vzbuzuje.

Populární video

I přesto, že je Grant stále dítě, podařilo se mu natočit hromadu videí, ve kterých vystupuje se svým trpaslíkem. Videa jsou velmi populární a vy máte dnes možnost si jedno z nich pustit. Možná si potom začnete sami vyhledávat videa další a stanete se jeho odběratelem. Člověk nikdy neví, co všechno se může stát.

Omrkněte život malého chlapce a přesvědčte se, že i postižení lidé mohou žít krásný život plný radosti a lásky. Navíc radost tohoto malého chlapce je opravdu výjimečná, protože chlapec je opravdu roztomilý a jeho trpaslík tomu mnoho přidává. Podělte se o video i s přáteli, ať je na světě veseleji. V žádném případě se nemračte, to nikomu nepomůže. Raději se na malého chlapce usmějte, ať máte krásný den.

Sdílejte článek