Tento starý muž si zaslouží obdiv každého. Má nemocného psa, který se špatně pohybuje. Přesto s ním den, co den chodí na procházky, vytvořil pro něj totiž…

Kdo má nějakého domácího mazlíčka, ten jistě potvrdí, že vzájemné pouto je vždy zcela unikátní. Je to vzájemná láska a oddanost, která mezi nimi vzniká. Své o tom ví i muž v Itálii, která má celý život psa. Tím mužem je Tonino Vitale a bohužel jeho pes už je starý a nemocný, a tak má problémy s chůzí. Co muž každý den dělá, to neznalé šokuje.

Každý den jdou ven

Žádný pes by neměl být zavřený doma. Měl by být i venku a měl by se dívat kolem sebe a poznávat svět. A měl by být na čerstvým vzduchu. Tonino Vitale to ví, a tak se svým labradorem pravidelně chodí ven. Jak to ale dělají, když pes má velké problémy s chůzí? Muž vymyslel zajímavý způsob, jak mu dopřát každodenní venčení venku na ulici bez toho, aby se jeho pejsek unavil, nebo aby trpěl bolestmi.

Vzal vozík a vyrazil

Jak vše probíhá? Kdo muže zná, ten to velmi dobře ví. Každý den totiž chodí se svým psem po ulicích města. A právě pro ně je velkým hrdinou, který jasně ukazuje to, jak má vypadat láska ke zvířeti. Muž totiž vezme vozík, na něho psa naloží a následně s ním vyráží do ulic. Ten sice nemůže chodit, ale díky skutku tohoto muže se každý den dostane ven do ulic. A může sledovat svět a poznávat vše okolo. A to je pro každé zvíře velmi důležité, jelikož právě zvířata jsou od přírody zvídavá.

Čtěte také: 5 zcela zásadních důvodů, proč vztahy na dálku nevydrží déle než rok!

Jeho příběh obletěl celý svět

Jednoho dne byl muž se svým psem natočen jedním místním občanem. Ten věděl, že takto chodí pravidelně, a tak k videu napsal velmi příjemný komentář o tom, jak je muž obětavý a jak je hodný na svého psa. Video začalo sdílet ohromné množství lidí a to obletělo svět. Každý muže obdivoval a ten nestíhal číst pochvalné reakce. Takto vypadá skutečná láska ke zvířatům, která by měla být obdivována. Ne každé bohužel takový je a mnoho lidí miluje své domácí mazlíčky jen do chvíle, dokud se o ně nemusí přestat starat.