David Hampl
16 listopadu, 2019

Když si děti něco přejí, tak jim to rodiče chtějí splnit doslova za každou cenu. Tento příběh proto není až tak výjimečný. Vše začalo tím, když si malá holčička přála dům na stromě. Jejich zahrada však žádným dostatečně velkým a silným stromem nedisponovala. A jelikož tatínek svou dcerku rozhodně zklamat nechtěl, tak začal přemýšlet nad jinými možnostmi.

Uvnitř jejího pokojíčku

Řekl si, že pokud nejde postavit dům na stromě venku, tak jí ho může postavit uvnitř. V jejím pokoji. A to navíc bude ještě lepší, jelikož nebude nijak omezován ani prostorem, ani nebude nijak omezován nosností případného stromu. A jak vymyslel, tak i udělal. Když už měl v hlavě první plány, šel za svou dcerkou a slíbil jí, že jí dům na stromě skutečně postaví. A že bude naprosto dokonalý a že takový rozhodně ještě nikdy v životě neviděla.

Pustil se do práce

Sehnal si vše potřebné a pustil se do práce. Během nich jeho dcera do svého pokoje nemohla, protože výtvor jejího táty měl být dokonalým překvapením. Každý den se v dětském pokoji zavřel a vycházel z něho až večer. A to také nezapomenul zamknout. Ani dcera, ani nikdo jiný z rodiny netušil, co se zde děje, co zde muž dělá, a hlavně co zde nakonec vznikne. Nutno však říci, že výsledek za to skutečně stál. To uzná každý, kdo výsledek viděl.

Každý byl ohromen

Nastal den D, tedy ta chvíle, kdy měl být dům na stromě, který nakonec vznikl v obývacím pokoji, konečně odhalen. Když muž otevřel dveře a pustil dcerku dovnitř, bylo jasně vidět že ta neskrývá nadšení. Co vzniklo je naprosto dokonalé. Zaujmou výrazné obrysy stromů, dále i mnoho úložných prostorů, nebo herního místa. Chcete se inspirovat? Žádný problém, jelikož hrdý otec se rozhodl, že své dílo ukáže celému světu na domácím videu. Také souhlasíte s tím, že se mu povedlo něco dokonalého a že jeho dcera bude tou nejšťastnější na světě?

Sdílejte článek