Tento uznávaný světový astrolog vyložil karty na stůl. Toto se stane osudné pro každé znamení zvěrokruhu a měli byste…

Rak

Nadšení a elán do života Vás provází již poslední rok a nebude tomu jinak ani během tohoto léta. Po něm se však věci mohou změnit, proto si užijte klidné a pohodové slunečné dny, jak se jen dá. Pro mnoho žen narozených ve znamení raka se bude toto léto nést ve znamení romantiky. Něco ve svém životě musíte ochutnat, ale pak to musíte nechat i jiným. Takový je osud. Šťastné budou ročníky 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60 a 75.

Lev

Pro lvi léto osudové je i není. Budou prožívat velké vzplanutí, úspěchy, silné chvíle, ale i zlaté časy. Dočkají se velkých momentů, ale i mimořádných pádů. Otázka zní tedy konkrétně: jak si tu kterou situaci lvi vyloží? Rozhodně byste měli zmírnit emoční přívaly, které Vámi lomcují. Poměrně šťastné léto budou prožívat lvi, kteří oslavili nebo oslaví 19., 36., 40., 57., 60., nebo 76. narozeniny.

Panna

Pro panny bude léto příjemné, zejména pak pro ty, kteří mají 16, 21, 24, 32, 41, nebo 50 let. Emoce budou na řádit, ale v tom nejlepším slova smyslu. Zažijete mnoho krásného, ​​na co nebudete chtít zapomenout. Užijte si to, protože toto léto je pravděpodobně jedno z těch příznivějších. Úspěchy zažijí i ti, kteří se snaží o postup v pracovním životě. Hvězdy Vám budou přát a dopřejí Vám i radosti v rodinném životě.

Čtěte také: To, proč jsem stále přibírala, bylo záhadou, dokud jsem nezačala dělat těchto 11 věcí!

Váhy

Toto léto se stane hned několik událostí, které Vás povedou k velkým věcem. Záleží jen na Vás, jak je přijmete. Pokud se rozhodnete, že všechno je špatně, pak nečekejte, že bude léto příjemné. Pokud se naopak rozhodnete, že věci přijmete s pokorou, vše půjde lépe a máte i větší šanci na náhlý úspěch. Neváhejte a rozhodujte se instinktivně. Toto léto hvězdy instinktům přejí! Obzvláště byste si měli dát pozor, co uděláte, pokud máte právě 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72 let.

Pokračování článku na další stránce…
Pokračování článku na další stránce