Tento zábavný test dokáže dokonale určit kouzlo Vaší tajemné ženské osobnosti. Stačí, když si vyberete jedno koště!

Každá žena má v sobě kus věštkyně. Někdo to nazývá ženský instinkt, jiný zase šestý smysl. Pojmenování pro tuto abstraktní věc je několik, ale podstata zůstává stejná. My ženy jsme tajemné bytosti a každá z nás má v sobě kus kouzelného. Jako čarodějnice. Upozorňujeme, že tento test je zábavný a žádnou ženu se nesnaží přirovnávat k čarodějnicím, které se kdysi upalovali na hranici. Berte život s humorem a otestujte se!

Které koště si vyberete?

[hana-code-insert name=’google‘ /]Metla číslo 1: Podnikatelka

Máte schopnosti přesně odhadnout své vlastní schopnosti. Nikdy se nepouštíte do něčeho, o čem víte, že nemusí vynášet a to, co začnete, má vždy úspěch. Dokonale se dokážete vyhnout rizikům a ztrátám. Jste rozená podnikatelka. Travte svůj volný čas dynamickými sporty, vybijete si v zástupu nahromaděnou energii a stres, který pi každodenní práci zažíváte.

Metla číslo 2: Vědma

Používáte často expresivní gesta a jste až magicky výřečná. Vaše okolí si už všimlo Vaší schopnost předvídat a vyhnout se tak různým neblahým událostem, nebo se na ně alespoň připravit. Jste velmi křehká a už během první konverzace s člověkem dokážete odhadnout, co je zač a co ho může trápit.

Metla číslo 3: Velitelka

Máte schopnost ovlivňovat lidi pomocí emočního nátlaku. I přesto, to však nikdo z Vašich blízkých nevnímá negativně, právě naopak. Tito lidé na Vás prostě dají. Jste kouzelnice, která pomocí emocí umí dosáhnout svých cílů. Baví Vás to, a proto i svůj čas často obětujete druhým.

Metla číslo 4: Perfekcionistka

Víte, že v každém domě se nachází mimo pomyslné kouzelné paličky i metla. Milujete pořádek a také od ostatních členů domácnosti požadujete, aby ho dodržovali. Lidé Vás pro tuto vlastnost obdivují, ale přiznejte si, nejste někdy až příliš upjatá na drobnosti? Co tak užít si radosti života dříve, než stanovíte věcem přesnou polohu?

Metla číslo 5: Učitelka

Máte jemnocit pro druhé, proto je i důvěra pro Vás jedním z nejdůležitějších kritérií ve vztazích. Pokud Vás zradí, odpustíte. Někdy až naivně. Měli byste si dávat více pozor na to, komu budete důvěřovat. Nemá každý takové srdce, jako Vy. I když je pravda, že mnohé lidi jste díky své povaze už přivedli na správnou cestu.

Metla číslo 6: Železný charakter

Rozeznáte faleš, přetvářku a umělost. Vždy se Vám podaří obhájit své zásady, názory, argumenty. Bohužel, i přes Vaší silnou osobnost se budete muset smířit s tím, že ne s každým je řeč. Někteří lidé jsou prostě nepoučitelní a budou Vám lhát do očí. Doba je drsná.

Metla číslo 7: Pionýrka

Dokážete u sebe i u druhých nacházet široké spektrum zájmů, umíte se dokonale přizpůsobit podmínkám, proto jste rozená vůdkyně, ale zároveň spoluhráčka. Dejte si však pozor, abyste se nepřizpůsobovali více druhým, než sobě. Pamatujte, že své problémy budete muset vždy řešit jen Vy sama, druzí Vám nepomohou.

Metla číslo 8: Snílek

Jste zasněná a lyrická bytost. Milujete romantiku, důvěru, lásku. V mezilidských vztazích vycítíte charakter a dobrotu. Kladete velký důraz na krásno – oblečení, bydlení, lidí. Přestože vyzníváte jako povrchní člověk, jste ohromně hloubavá.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Metla číslo 9: Introvertka

Milujete běžný život v tichosti – čištění bytu, úklid domácnosti, či vaření. Neměli jste však pracovat ve větší společnosti? Přece jen, člověku je po čase samému smutno, i když si to někdy těžce přiznává. Nepomáhejte druhým jen potichu, choďte s přáteli do přírody a užívejte si krásy, co nabízí svět.

Metla číslo 10: Cestovatelka

Nesnášíte rutinu. Potřebujete změnu a to v pravidelných intervalech. Přesně to je důvod, proč máte toulavé boty a ráda cestujete. Jste kreativní bytost a nové věci znamenají pro Vás i nové příležitosti, i když jsou to úplné nesmysly. Milujete neprozkoumané oblasti a rádi se učíte. Jen tak dál.