Tento známý a úspěšný psychiatr sepsal a konečně publikoval svých 22 životních pravidel. Říká, že kdo se jimi bude řídit, ten bude mít spokojený život. Co je v nich uvedeno? Podívejte se -
Menu

Tento známý a úspěšný psychiatr sepsal a konečně publikoval svých 22 životních pravidel. Říká, že kdo se jimi bude řídit, ten bude mít spokojený život. Co je v nich uvedeno? Podívejte se

Ne každý lékař se zabývá jenom fyzickým zdravím. Nelze zapomínat také na zdraví psychické, které je v dnešní době také velmi důležité. Odborníky na tuto problematiku jsou psychiatři a také psychologové. A právě jeden takový se rozhodl podělit o svou životní moudrost, kterou sbíral celý život. Sepsal 22 pravidel, podle kterých by se měl každý řídit. Jedině tak si může být jistý spokojeným životem. Chcete tato pravidla znát? Tak tady jsou.

Štěstí není vaším cílem

Mnoho lidí se takzvaně honí za štěstím. To je však chyba, jelikož jim díky tomu unikne to nejdůležitější. Nehledejte své štěstí ale snažte se vytěžit maximum z každé chvíle. Snažte se kdykoliv užívat si života naplno.

Neposlouchejte ostatní

Dáte na názory druhých lidí a řídíte se tím, co vám řeknou? Pokud ano, je to velká chyba. Oni váš život nežijí a tak vám nemají co mluvit do toho vašeho. Buďte nezávislí. Vyslechnout si radu není na škodu, ale nechat se od někoho řídit, to je špatné.

Neptejte se na svolení

Máte určitý cíl, chcete něčeho dosáhnout a chcete něco udělat? Neptejte se okolí jestli máte, nebo jestli můžete. Jednoduše to udělejte a to bez váhání. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Kdo riskuje, ten může vyhrávat.

Nebuďte teoretikem

Máte na všechno svůj jasný názor, ale ve skutečnosti znáte vše jenom teoreticky, z doslechu, nebo z jiných zdrojů? Je to chyba. Pokud už o něčem chcete mluvit, musíte s ním mít zkušenosti a udělat si vždy svůj vlastní názor.

Naučte se plánovat

Spontánnost může být v mnoha případech zajímavá, ale stejně tak se může jednat o něco, co u úspěšných lidí nepřevažuje. Základem je vždy plánování všeho, co chcete udělat. A je jedno, zda v pracovním nebo osobním životě.

Nepodezřívejte

Stále se kolem sebe otáčíte a snažíte se okolí podezřívat, nebo na nich hledat chyby? Velmi brzy vás takové chování dožene, jelikož stejně se budou lidé dívat i na vás. Buďte sví a berte každého takového, jaký je. A to upřímně.

Nesnažte se všem zalíbit

Souvisí to často s tím, že dáváte velmi na názory druhých. Pamatujte si, že se nedokážete každému zalíbit. Chovejte se tak, jak to přijde vhodné vám a můžete si být jisti, že vše bude v naprostém pořádku. Mnoho lidí vás bude mít rádo.

Nedlužte peníze

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
Partnerský horoskop
ZE ŽIVOTA

Co prozradí partnerský horoskop o vašem vztahu?

Chcete zjistit, s jakým znamením horoskopu vám to bude přirozeně klapat, a kdy se naopak budete muset obrnit pořádnou dávkou trpělivosti?…
ZE ŽIVOTA

Tito rodiče se celkem vymykají běžnému standardu. Žena porodila dítě,…

Většina dětí se narodí rodičům, kterým již bylo 18 let. A u většiny také není nijak markantní věkový rozdíl. Toto…
ZE ŽIVOTA

Je stejná ztráta psa jako milované osoby? Lékaři říkají, že…

Jaký je nejoblíbenější domácí mazlíček? Je to stoprocentně pes, který je nejenom hlídačem, ale často i velikým kamarádem celé rodiny.…
ZE ŽIVOTA

Tajemství receptu tibetských mnichů na dlouhé mládí bylo odhaleno. Proč…

V dnešní době se stále vymýšlejí nové přípravky, které nám mají zaručit mladistvý vzhled a dlouhou vitalitu. Přitom málokoho se napadne…
ZE ŽIVOTA

Jak dopadla miss Eleonora Kondratyuková, která byla před lety obětí…

Krásné ženy jsou po celém světě. A pravidelně mohou soutěžit i o titul miss. Stejně na tom byla i tato…
Rozvod manželů
TIPY A TRIKY

Jak se rozvést co nejrychleji? Podejte elektronickou žádost o rozvod…

Když si dva přestanou rozumět, je někdy lepší, kdy „jdou od sebe“. Důvodů k neshodám může být mnoho, nejčastěji to…