Teplota u dětí zmizí během 5 minut: Stačí znát tuto lékaři utajovanou metodu – tohle jen tak někdo nezná

Máte děti, které často trápí vysoká horečka? Nechcete je zbytečně zatěžovat léky na snížení teploty? Víte, jak účinně srazit teplotu bez použití léků? Dnes jsme si pro vás připravili pár jednoduchých triků, se kterými se vám to rozhodně podaří během 5 minut. Nebudete tak muset panikařit a rychle volat doktora nebo dávat dětem silné léky. S těmito efektivními metodami se s horečkou vašich dětí rychle vypořádáte.

Rychlé způsoby snížení horečky

Horečka může být známkou velkých problémů, a proto je dobré ji nikdy nebrat na lehkou váhu. Jste-li doma a horečka se rapidně zvýší, určitě je dobré k lékaři zajít. Jste-li ovšem na dovolené, na výletě nebo se horečka zvýší jen lehce, není důvod panikařit. Tyto způsoby vám pomohou horečku rychle snížit na dobu nezbytně nutnou, pro zajištění další lékařské péče. Vyzkoušejte tyto rychlé domácí prostředky kdykoliv se horečka objeví a srazte ji dolů během 5 minut.

Brambora a brandy

Někteří už možná slyšeli o tom, že horečku dokáží snížit rapidně brambory. Vezměte si pár brambor, umyjte je, oloupejte je a nakrájejte na plátky. Plátky potom dejte na holá chodidla vašeho dítěte a navlékněte jim bavlněnou ponožku. Ponožku nechte dítěti na noze po celou noc a horečka se určitě sníží.

Čtěte také: Udělala fotografii narozenin své dcery. Za 3 roky objevila na fotce tuto strašidelnou a hrůzostrašnou věc. Vidíte to také?

Dalším způsobem je kombinace vody a brandy. Zde si připravte směs ze šálku brandy a šálku vody. Do této směsi namočte gázu nebo obvaz, a opět ji umístěte na chodidla dítěte. Omotejte ji kolem nebo nasaďte ponožku na celou noc.

Ledový obklad

Další zajímavou metodou, která rozhodně funguje je, použití studeného oblečení nebo chladného zábalu. Látku navlhčete do ledovou vodou a položte ji na čelo dítěte. Použijte k tomu kapesník nebo nějaký bezpečný hadřík. Horečka rychle klesne a dítěti se uleví. Doplňujte množství tekutin nebo vyzkoušejte teplou sprchu. Metody můžete aplikovat samozřejmě i na sobě, fungují vždy.