David Hampl
29 února, 2020

Představte si, že něco ztratíte a už ani nepočítáte s tím, že byste to někdy našli a dostali zpět. Koupíte se proto novou věc a na starou zapomenete. V případě spotřebního zboží je to v dnešním moderním a konzumním světě celkem běžná praktika, na které nejvíce profitují firmy a obchodní řetězce. Nikdo z nich nechce, abyste doma drželi stále jednu a tu samou věc po několik let. Chtějí, abyste si neustále kupovali věci nové a staré vyhazovali. Pokud se ale jedná o živé tvory, tak zde je situace jiná. Máme-li někoho rádi a on se nám ztratí, pak na něj těžce zapomínáme. Ztráta nás bolí u srdce a je to pro nás velmi bolestivé. Osud se na nás ovšem může usmát, jako na tuto ženu. Podívejte se na její příběh.

Zmizel z neznámých důvodů

Jedné ženě se jednoho krásného dne ztratil její milovaný pes rasy teriér. Nechala ho na chvíli samotného na zahradě i s vodítkem, a když se vrátila, pes byl pryč. Prohledala všechno, ale pes nikde nebyl. Pomalu se začínala se ztrátou svého milovaného psa vyrovnávat, když v tom se po pár letech stalo něco, co by rozhodně nikdo nečekal. Její pes se znovu objevil.

Reklama na pivo

Nedošel ovšem spokojeně zpátky na zahradu, odkud před třemi lety zmizel, ale objevil se v reklamě. Žena při zábavě a pití piva s přáteli hovořila o nové akci, kterou pořádá jeden americký pivovar. Součástí této akce bylo množství různých lahví a sklenic s fotografiemi zvířat a domácích mazlíčků. Důvody fotografií nebudeme objasňovat, protože nás zajímá jedna jediná fotografie. Žena si totiž všimla, že jedna fotografie se psem jí někoho připomíná. Ano, byl to přesně on, její ztracený teriér.

Pes se vrátil domů

Poslala společnosti celou řadu fotografií, aby je ujistila, že pes je opravdu její. Pracovníci o tom samozřejmě nepochybovali a pejska jí vrátili. Musel samozřejmě splnit různé formality atd., ale podstatné bylo, že pes se po třech letech vrátil domů. Kéž by bylo více takových šťastných konců příběhů se ztracenými psy.

Sdílejte článek