Potrat dítěte zlomil ženě srdce a nyní se rozhodla. Že bude dělat něco neobvyklého.

Téměř každá žena touží po dítěti. Chce být matkou a vychovat své dítě s láskou a péčí, kterou mu může poskytnout pouze ona. Celých devět měsíců jej nosí v bříšku a čeká, až jednoho krásného dne vykoukne na svět. Celá rodina je spolu s ní natěšená a všichni očekávají příchod nového lidského tvora. Všechno je připravené, dětský pokojí zařízený, postýlka koupená, oblečení nachystáno. Jenže život je život, a někdy nám prostě připraví situace, na které připraveni nejsme a vůbec s nimi nepočítáme. Jednoduše nám vrazí šílenou facku a nůž do zad právě ve chvíli, kdybychom to čekali nejméně. Člověk si pak říká, zda je vůbec ten život spravedlivý. Přesně to je případ jedné mladé maminky, která se celou dobu nesmírně těšila na nové děťátko, ale bohužel se ho nedočkala.

Zlomené srdce a plno bolesti

Narození nového dítěte je pro mnoho lidí tím nejkrásnějším a nejvíce vzrušujícím zážitkem v životě. Pro tuto ženu to bohužel bylo úplně naopak. Z tohoto zážitku se pro ni stala noční můra, na kterou nikdy nezapomene. Její srdce je od toho dne zaplaveno žalem, bolestí a ztrátou, kterou už nikdy nemůže napravit. Hodně trpí, a proto se rozhodla, že nechce, aby trpěli i ostatní. Otevřeně promluvila o svém příběhu.

Bez tělesných funkcí

Brooke je 27letou ženou z Kalifornie v USA a během loňského roku čekala se svým mužem narození druhého dítěte. Na konci srpna se však stalo spoustu věcí, které všechno změnily. Žena dostala silné krvácení, čímž se dostala do kritického stavu. Přišla téměř o 2 litry krve, což je v 36. týdnu těhotenství hodně. Zanedlouho totiž měla porodit. Lékařské testy prokázaly, že dítě uvnitř její bříška nevydává žádné životně důležité funkce. Svět se této ženě rozpadnul a její srdce puklo.

Čtěte také: Vyberte si oko a nahlédněte do své duše. Čeká vás příděl informací, o kterých jste dost možná ani netušili. Najdete tam překvapivé věci!

Zachraňuje ostatní děti

Pověděla o tom svému muži a ten se samozřejmě zhroutil. Nevěřil, že by se to mohlo stát. Naštěstí mu sestřičky pomohly zpět na nohy. Když uviděli obrázek mrtvého dítěte, naprosto je to ranilo a nikdy jej ze své hlavy nevymažou. Krvácení vzniklo kvůli problémům s placentou, což zamezí přísun kyslíku a živin pro dítě. Lékařské testy později prokázaly, že žena trpěla vzácnou poruchou srážlivosti krve. Rozhodla se tedy varovat všechny těhotné ženy a říct jim, aby si na to daly pozor.