TEST: Které zvíře jste poprvé viděli? To odhaluje, co je pro vás nejdůležitější v lásce!

Jste romantický člověk, který má rád slova jako láska, vášeň, něha atd? Krásné věci vám dělají dobře, ale nevíte, na co se více soustředit? Chtěli byste se rozdat a zároveň najít pro sebe toho správného partnera nebo partnerku? Nejste si ovšem jistí, jaký by měl přesně být? Vyzkoušejte tento jednoduchý obrázkový testík a dozvíte se, čeho si v lásce ceníte nejvíce. Možná budete výsledkem překvapeni a možná taky ne. Stačí se jen pořádně podívat na obrázek a rozhodnout se, co na něm vidíte. Podle vašeho rozhodnutí si níže přečtete to, co je pro vás v lásce důležité. Jednoduché že?

Zvíře rozhodne

Podívejte se na krásný a jednouchý obrázek a nechte si poradit v tom, co je pro vás v lásce podstatné. To, čeho si v lásce a vztahu vážíte nejvíce vám totiž prozradí zvíře, které uvidíte při pohledu na obrázek jako první. Nenechte se ovšem zmást a rozhodně ani nepodvádějte, podvedli byste totiž jen sami sebe. Opravdu vřele doporučujeme se prvně rozhodnout, jaké zvíře vidíte, a teprve potom si přečíst charakteristiku. Vše je to založeno na principu volby podvědomí, kterým se zabýval legendární psychoanalytik Freud.

První lišku viděti

Pokud na obrázku jako první spatříte lišku, pak můžete mít jistotu, že jste tou pravou romantickou osobou. Od přírody jste velmi pozitivní a romantická povaha z vás přímo čiší. Hledáte proto člověka s podobnými hodnotami. Navíc jste velmi čestný, moudrý a dokážete využívat přírodních sil. Dlouhodobý vztah vám nevadí, ale nesmíte se ocitnout v pasti, neboť máte rádi svou svobodu.

Čtěte také: Zhoršuje se vám zrak a nechcete ani operaci, ani brýle? Potom zkuste druh jednoho koření, které roste pod zemí a má charakteristickou vůni. Co to je?

První delfína viděti

Spatří-li váš zrak při pohledu na obrázek jako první delfína, pak jste velmi inteligentní a klidnou osobou. Jste velmi jemná osoba, kterou provází štěstí. V milostném vztahu hledáte stejně stavěnou osobu. Navíc jste velmi okouzlující a umíte volit velmi laskavá a mírumilovná slova. Toužíte po velké rodině, abyste všechny mohli obdarovávat tím, co mají rádi.