TEST: Podaří se vám najít 25 logických chyb? Pokud ne, nezoufejte, podaří se to jen malému procentu výjimečných lidí

Dnešní hádanka vás zaručeně potrápí, protože jen jeden člověk z pěti dokáže tuto hádanku úspěšně vyřešit. Ověřte si tedy, zda patříte do této elitní skupiny lidí, kteří dokáží plně využívat kapacit svého mozku a zaměřit se na to podstatné. Vyzkoušejte si to a zlepšete si náladu a v těžkých dobách. 

Hádanky potrápí a pobaví

Hádanky byly součástí našich životů a dokážou nás pěkně potrápit, což je někdy velmi dobře. Náš mozek potřebuje procvičovat. Hádanky nás provází neustále, a proto jsme si pro vás připravili jednu, která se stala hitem internetu. Zlepší vaši paměť, postřeh a rychlost myšlení. Stačí jen zkusit na tomto obrázku najít 25 logických chyb, a zařadíte se do elitní skupiny lidí. Procvičte si mozkové buňky s pomocí obyčejné obrázku vesnického stavení.

Obrázek a řešení na další stránce

Na obrázku můžete vidět typický vesnický dům s loukou a kopci v pozadí. Před domem stojí kamenná zeď a několik stromů. Na obrázku je ovšem mnoho chyb, na které byste měli přijít. Zkuste si na to dát třeba minutu, a schválně, kolik chyb dokážete najít. Pojďte do toho. V případě, že se vám to vše nepodaří, přikládáme níže seznam správných řešení.

Čtěte také: Naprosto přesný test osobnosti pro ženy: vyberte si 1 koště a pronikněte do nitra své duše, tohle odhalí dokonce i minulé životy

Správná řešení

Vítr fouká současně v jiných směrech. Některé stromy jsou letní a některé zimní. Pole se zároveň zasévá a vysévá. Kůň jde při sklizni špatným směrem a bez doprovodu člověka. Na poli se pěstují jen stromy, ale žádné plodiny. Nejvyšší strom má jiné větve. Stíny psa a člověka se liší. Brána má zvlněný stín, 5 nosníků, ale jen 4 jejich stíny. Bránu nelze otevřít. Keře rostou na plotě. V domě nejsou žádné dveře. Závěsy jsou na špatné straně okna. Člověk je ve vztahu k domu moc velký. Pes je velký ve srovnání s ovcemi. Jedna ovce nemá nohy a jedna má psí ocas. Ovce nemají žádný stín. Zahrada je oplocena pouze na jednom místě. Jezero je vidět na obzoru, což by nemělo. Vozík sena je větší než člověk. Vozík ve stodole nemá kola. Komín je vyroben ze stejného materiálu jako střecha.