David Hampl
31 března, 2020

Také si občas z nudy zkoušíte řešit nejrůznější hádanky, hlavolamy nebo rébusy? Rádi procvičujete a protahujete svoje mozkové závity, aby nezakrněli? Baví vás překonávat výzvy, které ostatní vzdali? Máte rádi nevšední a zajímavé hádanky, které se jen tak nevidí? Jestliže ano, pak jste dnes na správném místě a rozhodně byste měli vyzkoušet hádanku, kterou jsme si pro vás dnes připravili. Možná budete velmi překvapeni až zjistíte, jaké je správné řešení. Pevně však věříme, že na to dojdete dříve sami.

Jednoduchá a rychlá

Dnešní hádanka, je spíše takový psychologický testík, který o vás může mnohé vypovědět. Pokud se o sobě rádi dozvídáte něco nového a nebojíte se negativních věcí, pak je tento testík pro vás jako dělaný. Nezabere vám moc času a je poměrně jednoduchý. Stačí se jen zamyslet a pořádně promyslet odpověď otázku, kterou položíme níže. Podle odpovědi navíc zjistíte, jaký jste typ osobnosti a možná vám pomůže při řešení vaší současné životní situace.

Vyberte si muže

Obrázek, který představuje onen psychologický testík, obsahuje velký hnědý strom s e třemi větvemi. Na dvou z těchto větví sedí muži, na každé větvi dva. Tři z těchto mužů drží v ruce pilu a řežou větvě, které je drží na stromě. Jen jeden z nich pouze sedí bez pily. Vším úkolem je rozhodnout, který z těchto mužů se nachází v nejhorší pozici, a tudíž si nejhloupěji vybral své místo? Pozorně se podívejte a určete muže s jeho číslem. Správné řešení vám samozřejmě nabídneme, ale první to zkuste sami.

Řešení hádanky

Pokud jste vybrali muže číslo 1, jste nekonfliktní člověk, protože věříte na osud. Jste upřímná, milá a mírumilovná osoba. Pokud jste vybrali muže číslo 2, pak jste zbrklí a často jednáte bezmyšlenkovitě. Muž s číslem 3 značí, že jste impulzivní člověk a vždy si jdete za svým. Vše většinou dotáhnete do konce a máte předpoklady k vedení. Muž s číslem 4 značí, že jste rebel, který postrádá racionální uvažování. Bojujete, abyste všem ukázali, že všechno zvládnete.

Sdílejte článek