TEST: Podívejte se na obrázek a řekněte, které zvíře vidíte jako první? Vaše podvědomí o Vás může hodně prozradit!

Carl Jung používal asociativní testy jako detektor lži ve 20. století, protože vyžadují okamžitou reakci a nedávají subjektům možnost přemýšlet o tom, co vidí. Nyní se pokusíme získat informace z Vašeho podvědomí, které je v běžném životě zpravidla skryté.

Dnes Vám proto nabízíme asociativní test. Relaxujte, důvěřujte podvědomí, podívejte se na obrázek a jmenujte zvíře, kterého jste si všimli jako první!

Čtěte také: Dejte na rady odborníků a dejte si každý den hned po probuzení plnou sklenici čisté vody. Budete zírat, jaké změny to s vaším tělem za pár dní dokáže udělat. Jaké jsou účinky něčeho tak obyčejného, jako je voda?

[hana-code-insert name=’google‘ /]Které zvíře jste viděli jako první?

Kočka

Tato volba naznačuje Vaši neochotu začít s pracovním týdnem a touhou po dovolené. Nebo dokonce touhou po konci pracovního dne, protože se chcete konečně vrátit domů, sednout si do útulného křesla a číst svou oblíbenou knihu, nebo sledovat svou oblíbenou televizní show.

Pes

Cítíte podporu přátel a s takovou pomocí, jste připraveni vyřešit jakýkoli vzniklý problém. Bojovný duch je dobrá věc. Ale zkuste se vždy nad problémem zamyslet s chladnou hlavou. Koneckonců, lidé kolem Vás mohou změnit své plány. A neustále na to zapomínáte, protože sami nikdy nikoho nenecháte padnout.

Lev

Jste neodolatelná! Často se to o Vás říká, že? Je to kvůli Vašemu ​​novému účesu? Nicméně, Vy nemusíte měnit Váš účes, abyste zůstali na vrcholu. Ve vás je něco, co přitahuje lidi, a to něco vyvolává úctu a obdiv, ale i závist. Není radno Vás soudit příliš přísně, neboť se můžete někdy chovat trochu arogantně. Snažte se k ostatním chovat jako k sobě rovným.

Kůň

V tuto chvíli Vás něco omezuje a omezuje to i Vaši svobodu. Možná jste pronásledovali svého šéfa přes celou kancelář křičící: „Dovolenou! Chci dovolenou!“ Uklidněte se. Každý chce přestávku. Ale nyní je třeba udržovat klid a projevit vytrvalost a efektivitu, která je pro Vás tak typická.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Labuť

Jste zamilovaná. To je důvod, proč se všechno kolem Vás zdá skvělé, včetně neohrabaného pokladníka, který není spokojen se svým životem. Je to báječné období – zkuste si ho proto prodloužit, pokud ne na pár měsíců, pak alespoň do doby, než obdržíte plat.

Tučňák

Vážně jste si všimli jako prvního tučňáka? Vždyť tam vůbec není… Vážně, podívejte se znovu – není tam žádný tučňák. Stále ho vidíte? Pak je vidět, že máte bohatou představivost, která udivuje Vaše přátele a dokáže zmást lidi, kteří se s Vámi setkávají poprvé.

Které zvíře jste viděli jako první? Odpovídá na Vás popis?

Pokud se Vám článek zdál zajímavým, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!