TEST: Podívejte se na obrázek a řekněte, které zvíře vidíte jako první? Vaše podvědomí o Vás může hodně prozradit! -
Menu

TEST: Podívejte se na obrázek a řekněte, které zvíře vidíte jako první? Vaše podvědomí o Vás může hodně prozradit!

Carl Jung používal asociativní testy jako detektor lži ve 20. století, protože vyžadují okamžitou reakci a nedávají subjektům možnost přemýšlet o tom, co vidí. Nyní se pokusíme získat informace z Vašeho podvědomí, které je v běžném životě zpravidla skryté.

Dnes Vám proto nabízíme asociativní test. Relaxujte, důvěřujte podvědomí, podívejte se na obrázek a jmenujte zvíře, kterého jste si všimli jako první!

Které zvíře jste viděli jako první?

Kočka

Tato volba naznačuje Vaši neochotu začít s pracovním týdnem a touhou po dovolené. Nebo dokonce touhou po konci pracovního dne, protože se chcete konečně vrátit domů, sednout si do útulného křesla a číst svou oblíbenou knihu, nebo sledovat svou oblíbenou televizní show.

Pes

Cítíte podporu přátel a s takovou pomocí, jste připraveni vyřešit jakýkoli vzniklý problém. Bojovný duch je dobrá věc. Ale zkuste se vždy nad problémem zamyslet s chladnou hlavou. Koneckonců, lidé kolem Vás mohou změnit své plány. A neustále na to zapomínáte, protože sami nikdy nikoho nenecháte padnout.

Lev

Jste neodolatelná! Často se to o Vás říká, že? Je to kvůli Vašemu ​​novému účesu? Nicméně, Vy nemusíte měnit Váš účes, abyste zůstali na vrcholu. Ve vás je něco, co přitahuje lidi, a to něco vyvolává úctu a obdiv, ale i závist. Není radno Vás soudit příliš přísně, neboť se můžete někdy chovat trochu arogantně. Snažte se k ostatním chovat jako k sobě rovným.

Kůň

V tuto chvíli Vás něco omezuje a omezuje to i Vaši svobodu. Možná jste pronásledovali svého šéfa přes celou kancelář křičící: „Dovolenou! Chci dovolenou!“ Uklidněte se. Každý chce přestávku. Ale nyní je třeba udržovat klid a projevit vytrvalost a efektivitu, která je pro Vás tak typická.

Labuť

Jste zamilovaná. To je důvod, proč se všechno kolem Vás zdá skvělé, včetně neohrabaného pokladníka, který není spokojen se svým životem. Je to báječné období – zkuste si ho proto prodloužit, pokud ne na pár měsíců, pak alespoň do doby, než obdržíte plat.

Tučňák

Vážně jste si všimli jako prvního tučňáka? Vždyť tam vůbec není… Vážně, podívejte se znovu – není tam žádný tučňák. Stále ho vidíte? Pak je vidět, že máte bohatou představivost, která udivuje Vaše přátele a dokáže zmást lidi, kteří se s Vámi setkávají poprvé.

Které zvíře jste viděli jako první? Odpovídá na Vás popis?

Pokud se Vám článek zdál zajímavým, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZÁBAVA

Ležela na podlaze a její partner ji následně zvedl. Když…

Tanec je velmi populární aktivitou. Jak pro toho, kdo rád tančí, tak i pro toho, kdo je jenom divákem, Po…
ZÁBAVA

Balerína poklekla na všechny čtyři, po 20 sekundách udělala neuvěřitelný…

Tanec vždy patřil mezi oblíbené formy zábavy a je tomu tak i dnes, kdy k tomu přispívají i různé taneční a…
ZÁBAVA

Pár stojí na parketu naprosto klidně. Ale když vstoupí vpřed?…

Toto taneční vystoupení, které uvidíte, je opravdu jedinečné. Neuvěříte vlastním očím, co tento taneční pár dokáže. Pusťte si video, které…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedli ženich, nevěsta a družičky na…

Svatba patří mezi silné a nezapomenutelné okamžiky v našem životě. Poslední dobou není důležitý jen vlastní obřad, ale také to, co…
ZÁBAVA

Skupina vězňů se sešla na nádvoří a když začala hrát…

Když se řekne věznice, vybaví se asi většině z nás něco jiného než tanec. V případě jedné věznice na Filipínách to ale…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedla jedna důchodkyně v talentové soutěži.…

Nejrůznější talentové soutěže patří již několik let mezi nejoblíbenější televizní i internetové pořady. Téměř každá země na světě má v současnosti…