David Hampl
3 listopadu, 2019

Každý jsme jiný, a dokonce se dá říci, žer někteří z nás mohou být i výjimeční. Myslíte si, že do této skupiny také patříte? Zjistit se to dá poměrně jednoduše. Pomůže vám tento test, který dokáže zvládnout jenom třetina populace. Pokud vidíte to, co máte, patříte mezi ně a můžete si gratulovat. Pokud ne, nezoufejte. Je to celkem těžké a nutno dodat, že jistě máte talent na jiné věci, než je hledání čísel na obrázku.

Unikátní červený obrázek

Když se na obrázek podíváte jenom tak letmo, tak na něm vlastně nic nevidíte. Je to jenom červená barva, kde rozeznáte náznaky jiných odstínů, jako je ten světlejší, nebo tmavší. Dost možná si řeknete, že je to kus nějaké tapety, nebo třeba čalounění. Tak tomu ale není, jelikož tento obrázek je unikátní v tom, že je v něm zašifrované číslo. Ne každý ho uvidí. Kdo ano, ten je výjimečný. Kdo ten, spadá do většiny běžné populace.

Důkladně se podívejte

Tak pojďme na to. Pohodlně se usaďte, zobrazte si před sebou daný obrázek a důkladně se na něho zadívejte. Dost možná v něm na první pohled nic neuvidíte, ale je třeba vytrvat. Je třeba změnit zaostření svého oka a začít rozeznávat jednotlivé detaily, které jsou v něm ukryté. Pokud to dokážete, najednou zahlédnete to, co zahlédnout máte. Napovíme vám, že se jedná o číslici. Nehledejte zde nic jiného než konkrétní číslo. Soustřeďte se a jistě se to povede.

Jaké číslo jste našli?

Tak jak to dopadlo? Patříte do skupiny běžné populace, která zde nic neviděla? To se nedá nic dělat. Pokud jste číslo viděli, tak si můžete gratulovat, jelikož patříte do třetiny výjimečných. A jaká byla ona číslice, která se vám zobrazila? Podělte se o to s námi v komentářích, zda byla vaše číslice stejná, jako tomu bylo u ostatních, z vašeho nového klubu výjimečných lidí s dobrým zrakem. Pokud stále nic nevidíte, nechte to na druhý den. Můžete mít unavené oči, a tak je problém s rozeznáváním detailů.

Sdílejte článek