Této ženě je 91 let. Nyní promluvila o tom, jaký je její recept na dlouhověkost. Z jejích slov je každý šokován, jelikož její život nebyl ani není jednoduchý. Co podle ní vede k vysokému věku? -
Menu

Této ženě je 91 let. Nyní promluvila o tom, jaký je její recept na dlouhověkost. Z jejích slov je každý šokován, jelikož její život nebyl ani není jednoduchý. Co podle ní vede k vysokému věku?

Každý člověk touží po tom, aby se dožil co největšího věku. Nutno ale říci, že každý má jiné informace o tom, jak se dožít dlouhověkosti. Někdo se udržuje v kondici, jiný spíše odpočívá, další zase žije zdravě. Ideální je čerpat inspiraci od těch lidí, kteří se vysokého věku opravdu dožili. A tady je jeden zajímavý příklad, který se týká ženy, které je celých 91 let. Ta už může povídat o tom, jaký je recept na dlouhověkost. A co Olga Myasnikova říká? Budete jenom zírat.

Žena vypadá skvěle. Stejně tak je v dobré psychické kondici

Nutno říci, že Olga Myasnikova vypadá rozhodně na méně. Nikdo by jí na 91 let nehádal. Vypadá velmi dobře v obličeji, je na tom dobře po fyzické stránce, stejně jako po té psychické a mentální. Zatímco její vrstevnice na tom bývají špatně, ona nikoliv. I to je důvod, proč se na dlouhověkost ptát právě jí. Jak se za chvíli dozvíte, její způsob života je zcela mimořádný a mnozí se diví tomu, jak je to vůbec možné. Jí to však přijde zcela běžná věc.

Je třeba stále něco dělat. To je lék na dlouhověkost

Olga Myasnikova všechny šokovala, když jako první řekla, že hlavní cestou k dlouhověkosti je stále nějaká aktivita. Říká, že je nutné neustále něco dělat. Jedině tak se člověk dožije vysokého věku. Největší problém je nic nedělání. Vlivem něho zakrní mozek, stejně jako začne chabnout lidské tělo. Je proto třeba stále nad něčím přemýšlet a zatěžovat mozek, aby byl v dobré kondici. Také je třeba se neustále hýbat, aby měl člověk dobré svaly a nebolelo ho ani tělo, ani klouby.

Lidské tělo stárne. Je důležité to tak nenechat

Lidské tělo je nastavené tak, že postupně stárne. S přibývajícími roky se objevují různorodé problémy, které se mohou týkat řady oblastí. Příkladem může být třeba sluch, který už se výrazně zhoršuje v 65 letech. Stejně tak se může jednat také o zhoršení zraku, ke kterému může docházet už zhruba době, kdy je člověku 50.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…