Této ženě je téměř 60 let, nyní vzkazuje všem ženám, aby si přečetly její životní lekce jak být krásná a mít eleganci v každém věku

Jste žena a pomalu, ale jistě se blížíte k padesátému výročí vašeho života? Gratulujeme! Brzy dosáhnete životního jubilea, které je pouze jednou za život. Máte za sebou už velkou část života, ve kterém jste toho jistě hodně zažila, potkala jste spoustu zajímavých lidí a nasbírala mnoho cenných zkušeností. Připravili jsme si pro vás výčet těch nejdůležitějších a nejzásadnějších rad, které byste měla vědět.

Jídlo a oblečení

Podle mnoha lékařských a odborných výzkumů má strava velmi silný vliv na náš život a co se týče nás žen, tak především na naši pokožku. Volme proto přírodnější a zdravější pokrmy, které dají našemu tělu sílu, kterou potřebuje.

Mnohem lepší, než velké množství oblečení je spíše kvalitní oblečení, které s sebou nese určité kouzlo. Vyzkoušejte například kašmír nebo hedvábí.

Společnost a sex

Společenský život se pro vás stane druhým domovem. Děti už jsou velké a dokáží se o sebe sami postarat, takže máte mnohem více času podívat se mezi lidi. Zajděte si do kina, divadla nebo do baru něco dobrého. Nestraňte se životu a jděte si ven užít.

Období po padesátce se u žen říká druhé mládí. Mají mnoho zkušeností a vnitřně jsou vysoce vyzrálé, nejen fyzicky a duševně, ale především sexuálně. Moc dobře vědí, co chtějí a užívají si to. Buďte taky taková a nebojte se, neboť není žádný věkový limit.

Otevřenost a rozvoj

Buďte otevřená novým věcem a každý den se snažte naučit něco nového. Osobní rozvoj v tomto období je velmi důležitý, neboť vás udrží v kondici, jak fyzické, tak i duševní. Nezakrňte.

Stejně tak se nepozastavujte nad minulostí. Jasně, udělali jste spoustu chyb a omylů, ale nesmíte se jimi nechat unášet dále. Vyrovnejte se s sebou pomocí meditace, jógy nebo jiných speciálních technik. Objevte v sobě ženu, kterou skutečně jste.

Fyzická aktivita je v tomto věku velmi důležitá. Svalová hmota se postupně ztrácí a výkonnost klesá. Pokud si tedy chcete udržet krásnou postavu a výdrž, budete muset máknout. Začněte pravidelně cvičit a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Buďte sama sebou

Na drahou kosmetiku zapomeňte. Nemusíte ze sebe dělat mladici, ale raději zůstaňte tím, kým ve skutečnosti jste, krásnou, vyzrálou ženou. Šediny jsou mimochodem velmi sexy, a navíc ušetříte nemalé peníze.

Neutrácejte peníze za nějaká povzbuzovače nebo prášky. Pokud vám bude ouvej, začněte se smát. Celkově se hodně usmívejte, protože smích je skvělý lék a antioxidant.

Stáří rozhodně není nemoc. Navíc v padesáti nejste rozhodně stará, jste teprve v polovině svého života. Mnoho lidí si to ovšem neuvědomuje, a proto od tohoto věku začíná skutečně stárnout. Budete tak stará, jak si to sama dovolíte.