Tito lidé neměli dostatek peněz k tomu, aby si nábytek koupili. Tak se rozhodli, že si ho vyrobí. Se svými výtvory se pochlubili světu. Co využívali a jaký je výsledek? U něčeho budete skutečně zírat -
Menu

Tito lidé neměli dostatek peněz k tomu, aby si nábytek koupili. Tak se rozhodli, že si ho vyrobí. Se svými výtvory se pochlubili světu. Co využívali a jaký je výsledek? U něčeho budete skutečně zírat

Vybavit si dům nábytkem, to rozhodně není nijak levná záležitost. Ví o tom každý, kdo ho někdy potřeboval vybavit. Jasným příkladem jsou i lidé, kteří neváhali a nábytek si nejenom zhotovili svépomocí, ale také se svým výtvorem pochlubili na sociální síti. K výrobě jim stačilo jenom pár palet, nějaké to dřevo, kladívko, šroubovák a pár dalších pomůcek. A jak jejich nábytek vypadá? A chtěli byste ho také? Nebo nikoliv?

Paletový gauč

Proč gauč kupovat, když se dá vytvořit? Na konstrukci plně postačí několik palet. Potom už stačí molitanové desky na sezení a opírání a je hotovo. Jednoduše a prakticky. Ideální pro toho, kdo hledá jednoduchost.

Paletové gauče mohou vypadat i skutečně stylově, v kombinaci například se stolkem, stejně jako s taburetem, nebo s dekoracemi v podobě polštářů. Opět platí, že jako konstrukce jsou použity jenom palety.

Paletové křeslo

Nemusí to být jenom klasický gauč. Z palety je možné snadno vytvořit také křeslo. Bude dostatečně prostorné a také pohodlné. Zde ve skutečně unikátním přírodním designu, kde byly využity i staré pytle.

Paletové zahradní sezení

Je nejenom velmi pohodlné, jelikož nabídne dostatek prostoru a také ochranu proti sluníčku. Nelze zapomínat také na to, že je na kolečkách a tak je možné přesouvat ho libovolně kam bude potřeba.

Paletová postel

V tomto případě jde o variantu pro jednoho, dokonale zasazenou do rohu místnosti. Nabídne dostatečnou plochu na spaní, ale i prostor pro odpočinek. Vše v zajímavém čistém bílém designu.

Paletová lavice

Ideální jako alternativa klasické lavičky, třeba na zahradu. Konstrukce ukazuje na maximální jednoduchost. Kdo by nechtěl sedět na tvrdém, ten si může za pár korun opatřit měkké podsedáky.


Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…