Tito lidé neměli dostatek peněz k tomu, aby si nábytek koupili. Tak se rozhodli, že si ho vyrobí. Se svými výtvory se pochlubili světu. Co využívali a jaký je výsledek? U něčeho budete skutečně zírat -
Menu

Tito lidé neměli dostatek peněz k tomu, aby si nábytek koupili. Tak se rozhodli, že si ho vyrobí. Se svými výtvory se pochlubili světu. Co využívali a jaký je výsledek? U něčeho budete skutečně zírat

Vybavit si dům nábytkem, to rozhodně není nijak levná záležitost. Ví o tom každý, kdo ho někdy potřeboval vybavit. Jasným příkladem jsou i lidé, kteří neváhali a nábytek si nejenom zhotovili svépomocí, ale také se svým výtvorem pochlubili na sociální síti. K výrobě jim stačilo jenom pár palet, nějaké to dřevo, kladívko, šroubovák a pár dalších pomůcek. A jak jejich nábytek vypadá? A chtěli byste ho také? Nebo nikoliv?

Paletový gauč

Proč gauč kupovat, když se dá vytvořit? Na konstrukci plně postačí několik palet. Potom už stačí molitanové desky na sezení a opírání a je hotovo. Jednoduše a prakticky. Ideální pro toho, kdo hledá jednoduchost.

Paletové gauče mohou vypadat i skutečně stylově, v kombinaci například se stolkem, stejně jako s taburetem, nebo s dekoracemi v podobě polštářů. Opět platí, že jako konstrukce jsou použity jenom palety.

Paletové křeslo

Nemusí to být jenom klasický gauč. Z palety je možné snadno vytvořit také křeslo. Bude dostatečně prostorné a také pohodlné. Zde ve skutečně unikátním přírodním designu, kde byly využity i staré pytle.

Paletové zahradní sezení

Je nejenom velmi pohodlné, jelikož nabídne dostatek prostoru a také ochranu proti sluníčku. Nelze zapomínat také na to, že je na kolečkách a tak je možné přesouvat ho libovolně kam bude potřeba.

Paletová postel

V tomto případě jde o variantu pro jednoho, dokonale zasazenou do rohu místnosti. Nabídne dostatečnou plochu na spaní, ale i prostor pro odpočinek. Vše v zajímavém čistém bílém designu.

Paletová lavice

Ideální jako alternativa klasické lavičky, třeba na zahradu. Konstrukce ukazuje na maximální jednoduchost. Kdo by nechtěl sedět na tvrdém, ten si může za pár korun opatřit měkké podsedáky.

Paletový stolek

Jak můžete vidět, tak vypadá opravdu stylově. Základem jsou stále jenom palety, které jsou však vylepšeny bílým nátěrem a stolek je také doplněný stylovým kusem kobercové látky. Velmi stylový vzhled.

Paletový bar

Skvěle se hodí třeba na vaši terasu, kde ho můžete postavit hned u zdi. Z obyčejných palet si vytvoříte praktický a také velmi zajímavě vyhlížející barový pult. Pro posezení s přáteli dokonalá volba.

Paletová pohovka

A to opravdu velkých rozměrů a také stylového designu. Jak je vidět, základem jsou opravdu palety. Stačila ale jenom bílá barva a červené čalounění a jedná se o stylový prvek obýváku.

Paletový konferenční stolek

proč ho kupovat za drahý peníz, když je jeho tvorba tak snadná. Stačí, když na sebe dáte dvě palety, které předtím natřete. Třeba modro-zelenou. Na stolek umístíte skleněnou desku a je hotovo.

Paletový paraván

Unikátní ukázka, jak se dají palety využít skutečně netradičně. Postačí k tomu 6 kusů a rázem vznikne zajímavý skládací a také robustní a pevný paraván. Pro dosažení soukromí stylové řešení.

Paletová zahradní sestava

Tato sestava zahradního nábytku je jako stvořená ke každému rodinnému domu. Nabídne dostatečný prostor k sezení i odpočinku, dost odkládacích prostorů a také centrální stolek. A to vše je jenom z palet.

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Rakovina v rodině, život i dům v troskách! Kdo je…

Říká se, že ty nejzajímavější osudy píše sám život. A tento příběh je jeden z těch případů, který za to můžeme…
DŮM A ZAHRADA

Rýmovník je univerzální pomocník nejen v boji s nachlazením. Jak…

Rýmovník, nenápadná rostlina, kterou má pro její skvělé účinky doma stále více lidí. Jak naznačuje její název, je vítaným pomocníkem…
DŮM A ZAHRADA

Tato žena změnila svůj život ze dne na den. Dnes…

Myslíte si, že rok je příliš krátká doba, než aby se ve vašich životech něco mohlo dramatiky změnit? Omyl, i…
DŮM A ZAHRADA

Stará bouda byla na likvidaci, ale tento muž ji proměnil…

Pokud máte to štěstí, že bydlíte v domku se zahradou, určitě často přemýšlíte nad tím, jak by se tento prostor dal…
DŮM A ZAHRADA

Tento trik zachrání vaše orchideje, pokud se jim po přesazení…

Orchideje jsou krásné rostliny, ale někdy také poněkud háklivé. Velice často se stane, že po přesazení se jim přestane dařit…
DŮM A ZAHRADA

Tato jihoafrická rostlina může být pěstována také u nás. Když…

Rostlina se jmenuje zelenec chocholatý. Jedná se o jihoafrickou rostlinu, které se však daří i jinde než ve své domovině.…