Tito lidé neměli dostatek peněz k tomu, aby si nábytek koupili. Tak se rozhodli, že si ho vyrobí. Se svými výtvory se pochlubili světu. Co využívali a jaký je výsledek? U něčeho budete skutečně zírat

Vybavit si dům nábytkem, to rozhodně není nijak levná záležitost. Ví o tom každý, kdo ho někdy potřeboval vybavit. Jasným příkladem jsou i lidé, kteří neváhali a nábytek si nejenom zhotovili svépomocí, ale také se svým výtvorem pochlubili na sociální síti. K výrobě jim stačilo jenom pár palet, nějaké to dřevo, kladívko, šroubovák a pár dalších pomůcek. A jak jejich nábytek vypadá? A chtěli byste ho také? Nebo nikoliv?

Paletový gauč

Proč gauč kupovat, když se dá vytvořit? Na konstrukci plně postačí několik palet. Potom už stačí molitanové desky na sezení a opírání a je hotovo. Jednoduše a prakticky. Ideální pro toho, kdo hledá jednoduchost.

Čtěte také: Vaše muškáty, pelargonie i petúnie začnou s tímto úžasným hnojivem okamžitě rozkvétat. Stačí zálivka z těchto 2 ingrediencí a vody!

Paletové gauče mohou vypadat i skutečně stylově, v kombinaci například se stolkem, stejně jako s taburetem, nebo s dekoracemi v podobě polštářů. Opět platí, že jako konstrukce jsou použity jenom palety.

Paletové křeslo

Nemusí to být jenom klasický gauč. Z palety je možné snadno vytvořit také křeslo. Bude dostatečně prostorné a také pohodlné. Zde ve skutečně unikátním přírodním designu, kde byly využity i staré pytle.

Paletové zahradní sezení

Je nejenom velmi pohodlné, jelikož nabídne dostatek prostoru a také ochranu proti sluníčku. Nelze zapomínat také na to, že je na kolečkách a tak je možné přesouvat ho libovolně kam bude potřeba.

Paletová postel

V tomto případě jde o variantu pro jednoho, dokonale zasazenou do rohu místnosti. Nabídne dostatečnou plochu na spaní, ale i prostor pro odpočinek. Vše v zajímavém čistém bílém designu.

Paletová lavice

Ideální jako alternativa klasické lavičky, třeba na zahradu. Konstrukce ukazuje na maximální jednoduchost. Kdo by nechtěl sedět na tvrdém, ten si může za pár korun opatřit měkké podsedáky.

Paletový stolek

Jak můžete vidět, tak vypadá opravdu stylově. Základem jsou stále jenom palety, které jsou však vylepšeny bílým nátěrem a stolek je také doplněný stylovým kusem kobercové látky. Velmi stylový vzhled.

Paletový bar

Skvěle se hodí třeba na vaši terasu, kde ho můžete postavit hned u zdi. Z obyčejných palet si vytvoříte praktický a také velmi zajímavě vyhlížející barový pult. Pro posezení s přáteli dokonalá volba.

Paletová pohovka

A to opravdu velkých rozměrů a také stylového designu. Jak je vidět, základem jsou opravdu palety. Stačila ale jenom bílá barva a červené čalounění a jedná se o stylový prvek obýváku.

Paletový konferenční stolek

proč ho kupovat za drahý peníz, když je jeho tvorba tak snadná. Stačí, když na sebe dáte dvě palety, které předtím natřete. Třeba modro-zelenou. Na stolek umístíte skleněnou desku a je hotovo.

Paletový paraván

Unikátní ukázka, jak se dají palety využít skutečně netradičně. Postačí k tomu 6 kusů a rázem vznikne zajímavý skládací a také robustní a pevný paraván. Pro dosažení soukromí stylové řešení.

Paletová zahradní sestava

Tato sestava zahradního nábytku je jako stvořená ke každému rodinnému domu. Nabídne dostatečný prostor k sezení i odpočinku, dost odkládacích prostorů a také centrální stolek. A to vše je jenom z palet.