Tito lidé si pořídili psa a každý myslel, že se stane oblíbeným členem jejich rodiny. Co ale následovalo, to nikdo nechápe. Jejich domácí mazlíček musel být po dlouhé 4 roky pouze uvázaný venku na zimě. Proč mu to udělali? -
Menu

Tito lidé si pořídili psa a každý myslel, že se stane oblíbeným členem jejich rodiny. Co ale následovalo, to nikdo nechápe. Jejich domácí mazlíček musel být po dlouhé 4 roky pouze uvázaný venku na zimě. Proč mu to udělali?

Když si někdo pořídí psa, tak samozřejmě proto, aby měl milého a hravého zvířecího člena rodiny. Pes má u nich dokonalou péči i skvělé zázemí. Bohužel jsou mezi námi i tací majitelé, kteří si psa sice vezmou, ale poté se k němu chovají naprosto odporně. To je i příklad těchto lidí z Kanady, kteří si pořídili pejska, ale chovali se k němu tak hrozně, že nad tím zůstává rozum stát.

Žádný domácí mazlíček, ale pouze hlídač

Není samozřejmě nic výjimečného, že si mnoho lidí pořídí psa hlavně proto, aby to byl jejich hlídač. S tím ale stále souvisí fakt, že to může být jejich kamarád a mít dokonalé zázemí, jaké k bezproblémovému životu potřebuje. Někteří lidé si ale myslí, že když si pořídí psa na hlídání, že se k němu mohou chovat doslova jako ke kusu hadru s jediným úkolem. To přesně udělala tato rodina, která ho pořídila, uvázala a starala se o něj jen velmi sporadicky.

Pes byl velkým chudákem

Když si pořídili, tak ho přivedli domů, zde ho přivázali k boudě u svého domu a zde ho nechali. Jenom mu sem nosili jídlo a pití a to bylo vše. Žádné city, žádná nadstandardní péče se nekonala. To ale nebylo úplně to nejhorší, jelikož takto daný pes musel trpět opravdu dlouhou dobu. A to po celé 4 roky. A to v jakémkoliv počasí. Musel být uvázaný venku když pršelo, když foukal vítr, i když byla krutá zima a sněžilo.

Vše se podepsalo na jeho zdraví

Není divu, že se celé 4 roky výrazně negativně podepsaly právě na jeho celkovém zdraví. Tedy primárně na tom, že byl podvyživený, měl málo svalstva kvůli nedostatku pohybu, stejně jako byl nachlazený. Zapomínat ale nelze ani na přílišnou agresivitu, jelikož mu chyběl právě jakýkoliv lidský kontakt. Vše vypadalo, že na tomto světě už nijak dlouho nebude.

Nakonec byl vysvobozen

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
ZE ŽIVOTA

Viděl uprostřed silnice něco zvláštního. Když přijel blíž, pochopil, proč…

Stává se vám někdy, že zahlédnete něco, co byste rozhodně nečekali? Celý den se vám najednou změní tím nenadálým překvapením?…
ZE ŽIVOTA

Pokud do 15 vteřin najdete odlišný symbol, máte opravdu skvělý…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Pouze pár lidí dokáže na tomto obrázku najít všechny kočky,…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Sestra riskovala a porušila pravidla nemocnice. Díky tomuto činu zachránila…

Nově narozené dítě je radost, na kterou čeká mnoho rodičů. Dlouhé období těhotenství a očekávání je u konce a na…
ZE ŽIVOTA

Řekl své ženě, že ji podvádí, protože je tlustá. V…

Obezita je v dnešní době velmi rozšířená a postihuje čím dál více lidí. Smutné na tom je, že postihuje čím dál…
ZE ŽIVOTA

Našla poznámku na obojku vyčerpaného, opuštěného psa, ale nečekala v…

Této ženě se skutečně přihodil velmi zajímavý příběh. Představte si, že žijete v domě a jednoho dne se na vaší zahradě…