Tito rodiče museli na chvíli pryč a tak se rozhodli, že svého potomka nechají samotného. Hlídat ho bude jenom jejich pes. Co viděli když se domů opět vrátili? Oba dva byly v šoku. Nedivíme se jim! -
Menu

Tito rodiče museli na chvíli pryč a tak se rozhodli, že svého potomka nechají samotného. Hlídat ho bude jenom jejich pes. Co viděli když se domů opět vrátili? Oba dva byly v šoku. Nedivíme se jim!

Že jsou zvířata, tedy konkrétně psi samozřejmou součástí mnoha rodin, to je neoddiskutovatelný fakt. Ukazují svou oddanost, stejně jako svou lásku. A to nejenom k dospělým, ale samozřejmě také k dětem. Dokládají to příběhy těch rodičů, kteří nebyli chvíli u svého potomka, u kterého mohl být jenom pes. A jak to vše dopadlo? Většina z nich byla překvapená z toho, co vidí. Nedivíme se. Ti, co měli po ruce fotoaparát se s vámi o vše podělí. Je to krásné, že ano?

Dva velcí hlídači

Když je třeba, tak psi rádi děťátko pohlídají. Toto se rozhodně nemusí čehokoliv bát, jelikož má nad sebou dva velké hlídače, kteří už se postarají o to, aby se mu nic nestalo. Máme pravdu? Rozhodně ano! Tito psi rozhodně uhlídají malého člena rodiny, ať se stane cokoliv. O tom si můžete být jisti.

Velký mazel

Tento pes má hlavu několikrát větší, než je malé miminko v kočárku. Přesto se rozhodl k tomu, že dá najevo své city a začne se s malým děťátkem mazlit. A dělá velmi dobře, jelikož je vidět, jak se mu to líbí a spokojeně odpočívá.

Stojící ochránce

Tento pes si hraje na dospělého člověka. Alespoň podle toho, jakou polohu zaujal u samotné postýlky. Rozhodl se, že u ní bude stát tak, jako to dělají lidé. Přední tlapku má dokonce opřenou o samotný rantl postýlky. Tento pes je opravdový ochránce.

Pes už dávno nepatří jenom ven k boudě

Dané fotografie jasně ukazují na to, že psi mají city. A také ukazují na to, že pes už dávno není zvíře, které by patřilo jenom k boudě ven, kde má hlídat dům. Dnes už se jedná především o člena rodiny. Takového, který si zaslouží péči, ale zaslouží si také lásku a samozřejmě také něhu. Je jasné, že se potom dokáže odvděčit každému. A to i malým dětem, které zná pouze pár dní nebo týdnů. Myslete na to, až si budete psa pořizovat. I on si zaslouží to, aby se jednalo o člena vaší rodiny.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZÁBAVA

Také jste přesvědčeni o tom, že kočky nesnášejí vodu? Ano,…

Kočky jsou velmi zajímavá zvířata. Mimo jiné i proto, že některé jsou velmi přítulné, zatímco jiné jsou naopak poměrně agresivní…
ZÁBAVA

Rodiče chtěli zajistit, aby jim jejich malý synek neutekl a…

Bezpečnost dětí by měla být vždy na prvním místě. Ať se děje co se děje. Jsou rodiče, kteří to nijak…
ZÁBAVA

Tomuto chlapci se mnoho kamarádů jenom smálo. Jednoho dnes se…

Většina těch, co chodí do školy tráví čas stejně. A to na počítačích, nebo také na mobilech. Někdy se ale…
ZÁBAVA

Tenhle druh tance jste patrně ještě neviděli. Až ho uvidíte,…

Když se řekne tanec, tak si každý představí něco jiného. Někdo třeba klasické společenské tance, které známe z nepopulárních tanečních lekcí,…
ZÁBAVA

Dobrými zpěváky mohou být nejenom dospělí, ale samozřejmě také děti.…

Jistě znáte kolem sebe mnoho lidí, kteří umí zpívat. Většina si ale svůj talent nechává spíše jenom pro své okolí…
ZÁBAVA

Tento hit je snad nejznámější na světě. I proto je…

Jsou hity, které zná celý svět. Jistě byste jich vyjmenovali celou řadu. My musíme říci, že do této kategorie rozhodně…