Tito rodiče se celkem vymykají běžnému standardu. Žena porodila dítě, když jí bylo 31 let. Otcem je pouze 17 letý mladík. Jak se v danou chvíli zachoval? Stal se z něho muž, nebo naopak zbabělec bez odpovědnosti? -
Menu

Tito rodiče se celkem vymykají běžnému standardu. Žena porodila dítě, když jí bylo 31 let. Otcem je pouze 17 letý mladík. Jak se v danou chvíli zachoval? Stal se z něho muž, nebo naopak zbabělec bez odpovědnosti?

Většina dětí se narodí rodičům, kterým již bylo 18 let. A u většiny také není nijak markantní věkový rozdíl. Toto je ale velkou výjimkou, jelikož se ukazuje, že některé páry se skutečně vymykají. Tento potomek se narodil rodičům, kteří jsou celkem nesourodou dvojicí. Mamince je 31 let, zatímco tatínkovi je pouhých 17. Jak se seznámili a jak vlastně dopadne jejich děťátko?

Podívejme se na celý příběh od začátku. Kde se potkali?

Jistě si řeknete, že příležitostí, kde se může potkat žena které je 31 a mladík kterému je 17 moc není. Oba si jeden druhého našli na sociálních sítích. Mladík zde hledal brigádu a žena mu nabídla práci na zahradě. V té době mu bylo ještě 16 let. Z pracovního vztahu se vyklubal ten osobní a pomalu ale jistě se stávali partnery.

Těhotenství na sebe nenechalo dlouho čekat

Dalo by se říci, že oba byli celkem nezodpovědní. Jak proto, že si jeden s druhým začínají, tak i proto, že spolu měli nechráněný sex. A to se jim také vymstilo. Žena zjistila, že je těhotná. A jak se zachovala? A jak se zachoval její mladý partner?

Jako skuteční rodiče

Chlapec od ženy neutekl, ale rozhodl se, že se i ve svém mladém věku začne připravovat na roli otce. Žena nechtěla potrat, jelikož svého partnera miluje a chce s ním mít rodinu. Zachovali se tedy jako skuteční rodiče. Oba si byli na blízku, což se potvrdilo i v době porodu.

První cesta do porodnice byla jenom planým poplachem, jelikož ani jeden nevěděl, jak se projevují první příznaky porodu. Tak se vrátili, ale později došlo k tomu, že ženě odtekla plodová voda. Bylo jasné, že na cestu už není čas.

Porod proběhl doma

Co zde následovalo, to mnohé šokovalo. Chlapec byl u porodu nejenom přítomen, ale také mu musel asistovat. Byla zde jenom jeho partnerka, on a dítě, které chtělo na svět. Nejprve zavolal tísňovou linku, aby byla vyslána pomoc lékaře. Dále se řídil pokyny operátorek. Ti ho přesně navigovali, až došlo k tomu, že své dítě sám porodil.

Jsou spokojeni

Jak vše dopadlo? Když chlapec dostudoval, našel si práci v místní autoopravně. Díky tomu vydělává peníze, kterými se snaží zabezpečit rodinu. Podle jejich vyjádření, i podle fotek ze sociálních sítí to oběma celkem klape. Mají silný vztah, prožívají mnoho lásky, stejně jako se navzájem drží, když jsou v problémech. Co říkáte, vydrží tento vztah, nebo nebude mít dlouhého trvání? Vidíte problém ve věku ženy, chlapce, nebo obou?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZE ŽIVOTA

Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi…

Zabezpečit dům tak, aby zde malým dětem nehrozilo nebezpečí, je důležitým úkolem každého rodiče. Přesto může stačit jenom malá chvilka…