Tito rodiče se celkem vymykají běžnému standardu. Žena porodila dítě, když jí bylo 31 let. Otcem je pouze 17 letý mladík. Jak se v danou chvíli zachoval? Stal se z něho muž, nebo naopak zbabělec bez odpovědnosti? -
Menu

Tito rodiče se celkem vymykají běžnému standardu. Žena porodila dítě, když jí bylo 31 let. Otcem je pouze 17 letý mladík. Jak se v danou chvíli zachoval? Stal se z něho muž, nebo naopak zbabělec bez odpovědnosti?

Většina dětí se narodí rodičům, kterým již bylo 18 let. A u většiny také není nijak markantní věkový rozdíl. Toto je ale velkou výjimkou, jelikož se ukazuje, že některé páry se skutečně vymykají. Tento potomek se narodil rodičům, kteří jsou celkem nesourodou dvojicí. Mamince je 31 let, zatímco tatínkovi je pouhých 17. Jak se seznámili a jak vlastně dopadne jejich děťátko?

Podívejme se na celý příběh od začátku. Kde se potkali?

Jistě si řeknete, že příležitostí, kde se může potkat žena které je 31 a mladík kterému je 17 moc není. Oba si jeden druhého našli na sociálních sítích. Mladík zde hledal brigádu a žena mu nabídla práci na zahradě. V té době mu bylo ještě 16 let. Z pracovního vztahu se vyklubal ten osobní a pomalu ale jistě se stávali partnery.

Těhotenství na sebe nenechalo dlouho čekat

Dalo by se říci, že oba byli celkem nezodpovědní. Jak proto, že si jeden s druhým začínají, tak i proto, že spolu měli nechráněný sex. A to se jim také vymstilo. Žena zjistila, že je těhotná. A jak se zachovala? A jak se zachoval její mladý partner?

Jako skuteční rodiče

Chlapec od ženy neutekl, ale rozhodl se, že se i ve svém mladém věku začne připravovat na roli otce. Žena nechtěla potrat, jelikož svého partnera miluje a chce s ním mít rodinu. Zachovali se tedy jako skuteční rodiče. Oba si byli na blízku, což se potvrdilo i v době porodu.

První cesta do porodnice byla jenom planým poplachem, jelikož ani jeden nevěděl, jak se projevují první příznaky porodu. Tak se vrátili, ale později došlo k tomu, že ženě odtekla plodová voda. Bylo jasné, že na cestu už není čas.

Porod proběhl doma

Co zde následovalo, to mnohé šokovalo. Chlapec byl u porodu nejenom přítomen, ale také mu musel asistovat. Byla zde jenom jeho partnerka, on a dítě, které chtělo na svět. Nejprve zavolal tísňovou linku, aby byla vyslána pomoc lékaře. Dále se řídil pokyny operátorek. Ti ho přesně navigovali, až došlo k tomu, že své dítě sám porodil.

Jsou spokojeni

Jak vše dopadlo? Když chlapec dostudoval, našel si práci v místní autoopravně. Díky tomu vydělává peníze, kterými se snaží zabezpečit rodinu. Podle jejich vyjádření, i podle fotek ze sociálních sítí to oběma celkem klape. Mají silný vztah, prožívají mnoho lásky, stejně jako se navzájem drží, když jsou v problémech. Co říkáte, vydrží tento vztah, nebo nebude mít dlouhého trvání? Vidíte problém ve věku ženy, chlapce, nebo obou?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Rodiče jsou hlupáci. Sterilizace by měla být pro některé povinná…

Doktor Peteris Klava je známý litevský pediatr, který se věnuje nezvyklému tématu. Tvrdí, že 60-70 % rodičů dětí je zcela…
ZE ŽIVOTA

Známý a uznávaný onkolog Andrei Pavlenko si musel vyslechnout strašnou…

Andrei Pavlenko je velmi známou kapacitou v oblasti onkologie. Má zde velmi dobré výsledky a snaží se svým pacientům opravdu pomoci.…
ZE ŽIVOTA

Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel…

Bohužel smrt si nevybírá a čas od času do nebe odejde někdo, koho měl člověk skutečně rád a koho obdivoval.…
PR články

Čeští para hokejisté dosáhli na mistrovství světa ohromujícího úspěchu

Mistrovství světa v para hokeji se konalo od 27.4. do 4.5. v Ostravě. A český tým dosáhl i přes tvrdou…
ZE ŽIVOTA

Tomu neuvěříte! 82letý muž se zázračně uzdravil z onemocnění srdce. Jeho…

Jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla je srdce. Neustále pracuje a posílá do všech koutů životadárnou tekutinu – krev. Co by…
ZE ŽIVOTA

I Bůh pracuje v tichosti a nikdo nezná jeho budoucí…

Na Boha lidé buď věří, nebo nevěří. My se aktuálně podíváme do kategorie číslo jedna, a to konkrétně do skupiny…