David Hampl
29 března, 2019

Jsou místa, kde se velmi těžko parkuje. Lidé zde mohou jezdit desítky minut a stále nemohou najít to pravé místo. Samozřejmostí je to, že zde dochází k určité ohleduplnosti a tak pokud někdo vyjíždí, další vzorně čeká, dává mu prostor, a pak na jeho místo zajede. Ne vždy se ale taková ohleduplnost a slušnost vyplatí. To proto, že tu jsou také řidiči, kteří dané slovo neznají. A bez okolků někomu vědou na jeho místo, u kterého dával slušně přednost tomu, kdo z něho vyjíždí. Takto podobně začíná i tento příběh o řidiči červeného vozu a majiteli Jeepu, který se zachoval velmi zajímavě.

Řidič Jeepu slušně čekal, ale objevil se někdo třetí. V Červením autě

Co se odehrálo? Zcela běžná situace na parkovišti. Řidič Jeepu hledal volné místo a viděl, že jeden vůz odjíždí. Vyčkal tedy u daného místa a dal dostatek prostoru danému vozu, aby mohlo vyjet. Co se ale stalo, to nečekal nikdo. Doslova sen přiřítilo červené vozidlo a když zahlédlo uvolňující se prostor, bez jakýchkoliv okolků tam vjelo. Řidič vystoupil a šel pryč. Chápeme, že řidič Jeepu musel být hodně naštvaný. Ostatně dokládá to také jeho reakce. Udělal něco, co bylo velmi zajímavé. To musíte vidět.

Věnoval čas tomu, aby řidiče červeného vozu vytrestal

Nerozhodl se najít jiné místo, ani se nerozhodl mu auto poškodit. Udělal něco, co je zcela zajímavější trest. A to hlavně díky tomu, že má Jeep. Ten kromě jízdních vlastností které si poradí s každým terénem disponuje také navijákem. A právě ten se řidič rozhodl využít. Najel si za zaparkované červené auto, vytáhl naviják, zahákl hop za auto a začal. Co? Daný červený vůz z daného parkovacího místa odtahovat. Nechal ho tak stát uprostřed parkoviště a sám si na dané místo zajel.

Podívejte se na celou situaci na přiloženém videu

Chtěli byste situaci a reakci řidiče vidět na vlastní oči? Samozřejmě že můžete. Stačí se jenom podívat na přiložené video. Minimálně vás pobaví a zaujme tím, že není radno chovat se na cestách neslušně. Nikdy totiž nevíte, na koho lze narazit.

Sdílejte článek