To, co udělala tato žena během hokejového zápasu, to nečekal nikdo. Ke vší smůle ji zrovna natáčela kamera a tak její čin viděl každý. Co udělala a jak na to zareagovala veřejnost, která ji viděla?

Aktuálně žije každý fanoušek hokejem. Na Slovensku se koná MS v hokeji a řada lidí vyrazila i přímo na stadion. Mezi ně patří i tato žena v červeném saku, který se rozhodla sledovat zápas Slovensko – USA. A to přímo v centru dění, na stadionu v Košicích. Ten je také plný kamer a ty mnohdy zabírají i řadu fanoušků. Tato žena měla smůlu, že si kameraman vybral právě jí.

Její reakci nikdo nečekal

Nebyla jednou z fanynek, které jenom tiše sedí a sledují zápas. Tato žena fandila skutečně aktivně a pomáhala vytvářet atmosféru, která následně pomohla Slovákům k vítěznému zápasu. Ten se ale neobešel bez momentů, ze kterých se fanouškům obrazně řečeno zastavilo srdce. A právě jednoho takového momentu se týkala také reakce této fanynky, kterou vidělo mnoho lidí. Další samozřejmě přibývají. I my vám ji ukážeme na přiloženém videu.

Co žena udělala?

Žena aktivně sledovala zápas, a to zrovna ve chvíli, kdy byla před brankou skrumáž a Slovensko bylo ve velké šanci. Tu však neproměnili a tato žena na to celkem jasně zareagovala. Nejenom, že je na jejím pohybu vidět zklamání z neproměněné šance. Je na něm také vidět, že k dané situaci na ledě se dokázala také poměrně neslušně vyjádřit. Doslova je vidět, jak pronese poměrně sprosté „do p***i“. To se ke slušně vychované ženě moc nehodí, co říkáte?

Jak reagují lidé, kteří ji viděli?

Kdyby to řekla jenom tak na ulici, je celkem jasné, že by to bylo spojeno s řadou negativních reakcí poukazující na to, že takto se dáma nekoná. Jelikož to ale bylo na hokejovém stadionu, a to v situaci která byla plná emocí, většina lidí to přešla, nebo reagovala spíše pozitivně. Ženu omlouvají, jelikož v dané situaci to nešlo ani říci jinak. A pochvalně se vyjadřují i k tomu, že je aktivním fanouškem, který Slovensko opravdu podporuje a není jako řada jiných, kteří jenom sedí a civí.

Podívejte se na dané video

Chcete vidět emoce dané ženy? Pokud ano, máte je na videu. Zaměřte se na její gesta, ale i na to, co vyřkla. Dost možná se vám bude zdát, že až tak sprostá nebyla, jelikož podobný pochyb úst má i člověk, který řekne „do prčic“. Jak to tedy bylo?

 

https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/428435161292251/