To Vás dostane! Řada lidí ví, že když přijdou domů, tak je vítá pes nebo kočka. Jinak je tomu u tohoto pána. I ten má svého vítače. Sledujte, co dělá toto zvíře na svého pána vracejícího se z práce. Jakého má mazlíčka?

Máte domácího mazlíčka, který Vás vítá pokaždé, když se vracíte z práce domů? Provádí přitom nějaké speciální kreace nebo vydává zvuky? Zvířátko, které celý den tráví čas doma samo, se nepochybně na svého pána vždy těší. Říká se, že nejvíc toto pravidlo platí u psů, kteří jsou podle všeho nejlepšími příteli člověka. Mnohdy dělají neuvěřitelné kousky, které by Vás ani ve snu nenapadli, a dokáží Vám tak zpříjemnit náladu po náročném pracovním dni. Pejsci ovšem nejsou jediní, kteří dokáží zajímavým způsobem oslavovat návrat svého majitele. Tento příběh je tomu důkazem.

Kdepak pes! Kakadu!

Ani kočka, ani křeček, ani králíček a ani žádné jiné podobné čtyřnohé zvířátko. Pták kakadu je hlavním hrdinou našeho příjemného příběhu. Pokaždé, když se jeho majitel vrací domů, vítá ho jedinečným způsobem, který se jen tak nevidí.

Návrat domů

Všichni to známe. Vracíme se z práce domů a jediné po čem toužíme, je na chvíli usednout do křesla a trochu si dáchnout, případně si dát kávu či jedno lahvové. V případě této rodiny je to jiné. Jak už bylo uvedeno, domácí mazlíček je v tomto případě exotický ptáček kakadu. Kakadu již pozná dobu a cítí, když se jeho pán vrací domů. V tu chvíli už zaujímá místo na okenním parapetu a svého pána netrpělivě vyhlíží. Je to on, není to on? Je to on!

Uvítací ceremoniál

V okamžiku, kdy svého pána zpozoruje, začne nadšeně pobíhat po parapetu z jedné strany okna na druhou, a přitom hlasitě vykřikovat pánovo jméno. Ve chvíli, kdy pán otevře vchodové dveře, kakadu na nic nečeká a v okamžiku se ocitá na prstech pána. Ten je báječným přivítáním svého mazlíčka příjemně překvapen.

  • Hraje si s ním,
  • šišlá na něj a
  • hladí ho

Kakadu je u vytržení a plný radosti polétává od pána zpět k pánovi. Vypadá to, že neví, co dělat dříve. Naštěstí kousek od dveří je umístěna sedačka, na kterou vždy přiletí, odrazí se a vrací se zpátky k pánovi. Pán je samozřejmě nadšený, včetně jeho rodiny, která tento uvítací proces natáčí.

Tak co? Také byste chtěli mít každý den, takhle příjemný exotický a uvítací ceremoniál?