To, že se tento pejsek vrátil opět do normálního života považují jak jeho zachránci, tak i samotní lékaři za skutečný zázrak. Ukázal, že je obrovským bojovníkem. V jakém stavu byl nalezen? To nechcete vědět

Majitel tohoto psa by si zasloužil minimálně stejné utrpení. To proto, že se o něho již nechtěl starat a místo aby ho ponechal v útulku nebo pro něho vyhledal nový domov, tak ho nechal jenom tak na ulici. Bylo jasné, že po pár měsících zde se daný stav negativně podepíše na jeho zdraví. A to potvrzují také nálezci, kteří se ho pokusili zachránit. Z popisu stavu tohoto pejska jenom mrazí.

Když ho našli, nedávali mu mnoho šancí

Lidé, kteří ho našli promluvili i o tom, jak vypadal. Z jejich povídání každého mrazí, jelikož tento pes si musel projít opravdovým peklem. Dokládá to i jeho vzhled. Neměl téměř žádné svaly, byl ochablý a všude mu vystupovaly kosti. Také měl mnoho zranění po celém těle. A to včetně otevřených ran, ze kterých tekla krev. Také nezapomínejme na lysiny po celém těle, nebo různé parazity. Bylo jasné, že ten by několik dalších dní rozhodně nepřežil.

Čtěte také: Na 8 obrázcích byly skryty rozdíly. Vidí je pouze nejcitlivější lidé!

Následoval převoz k lékaři a modlitba za jeho uzdravení

Nálezci neváhali a pejska ihned odvezli k veterinářům, kteří zahájili poměrně složitou léčbu. Nejprve bylo třeba eliminovat komplikace spojené s otevřenými ranami. Poté bylo nutné eliminovat parazity a dále bylo nezbytné dodat pejskovi potřebné jídlo. Klasický příjem potravy nebyl možný a tak byl krmen hadičkou. Moc šancí mu dáváno nebylo ale když měl kolem sebe milující nálezce i skvělé doktory, bylo na něm vidět, že se den ode dne zlepšuje a jeho poranění se hojí.

Za pár týdnů byl jako vyměněný

Jednoho dne přišli lékaři s krátkou zprávou. Řekli, že pejsek se z toho dostane. To znamenalo obrovskou radost pro každého, komu jeho osud nebyl lhostejný. Pejsek dostal jméno Harry a ihned mu byl dán k dispozici další komfort, v podobě pelíšku, tepla, sucha, ale i dostatku krmení. Uběhlo pár týdnů a byl jako vyměněný. Byl nejenom krásný, ale z apatického psa se stal hravý přítulný přítel, který rozhodně nezanevřel na lidi. a to je dobře.

Mluvilo se o zázraku

Jeho šance na přežití byly mizivé. Ukázalo se ale, že je velmi statečný a silný. I z toho důvodu mnoho lidí mluví o tom, že se v tomto případě stal zázrak. A to jak díky obětavé práci doktorů, tak díky lidem, kterým jeho osud nebyl lhostejný. Chcete si ho zmapovat? Potom se podívejte na přiložené video. Chvílemi z něho mrazí.