David Hampl
29 ledna, 2020

Účesy hýbou neustále světem. Každá žena touží po tom být krásná a přitažlivá, jak nejdéle to jenom jde. S přibývajícím věkem to ovšem nemusí být vždy úplně snadné. Lidé postupem času a s přibývajícím věkem na kráse mnohdy ztrácejí, nicméně je spousta lidí, kteří právě s přibývajícím věkem zrají a jejich krása se prohlubuje. Ať už se jedná o krásu vnější nebo vnitřní, je v každém případě dobré vypadat skvěle a přitažlivě. Proč? Protože je to prostě cool a nikdo nechce vypadat zanedbaně a staře.

Inspirativní fotografie

O sovu vizáž, resp. o svůj účes, se nejčastěji zajímají právě ženy, pro které je otázka krásy velmi důležitá. Dokáží strávit dlouhé hodiny u kadeřníka a vybírat účes, který by jim opravdu slušel a udělal je mladší. Pokud se k nim řadíte i vy, ale bohužel nevíte, jak se mladší udělat, jste na správném místě. Dnes pro vás máme připravenou galerii fotografií účesů, které jsou vhodné pro ženy nad 50 let. Jsou pro ženy, které by chtěly vypadat mladší, ale nevědí, jaký účes k tomu zvolit. Není nic jednoduššího, než si prohlédnout fotografie a nějaký účes si vybrat. Následující postup už znáte.

Svěží a krásné

Módní a sexy účes je důležitý v každém věku. Elegantní účes dokáže ženám vytvořit zázračný vzhled, díky kterému se za nimi budou všichni otáčet. V letošním roce je ve světě účesů velmi oblíbená krátký sestřih. Ženu dělá mladší a díky účesu září svěžestí a krásou. Pokud tedy i vy chcete vypadat skvěle a změnit tak svůj vzhled, rozhodně si zvolte jeden z těchto účesů.

Upravené a elegantní

Ženám na fotografiích je přes 50 let a jak sami vidíte, krátký sestřih jim dodává mladý vzhled. Vlasy působí upraveně, elegantně, a hlavně s nimi nemusíte trávit dlouhé hodiny v koupelně. Zeptejte se svého kadeřníka, aby vám doporučil vhodné metody péče o vaše nové vlasy. Uvidíte, že nebudete litovat a nápadníky od sebe budete muset odhánět lopatou jako za mladých let.

Sdílejte článek