David Hampl
18 prosince, 2019

Každého milovníka zvířat vždy pořádně zabolí ztráta pejska. Psi dokáží být naši nejvěrnější přátelé, neboť nás dokáží nezištně milovat. Pevně věříme, že Vám nebo Vaším blízkým budou tato moudrá slova nějakým způsobem nápomocná.

Psi milují procházky
Slova, která si nyní přečtete, napsal jeden velmi moudrý muž. Ernest je napsal po ztrátě milovaného černo-bílého pitbula Bolo, který miloval procházky. I přesto, že se musel každých 5 metrů zastavit, vždy bylo možné v jeho očích spatřit vůli jít dále.

Neumírají, pouze spí
Někteří z Vás, a to zejména ti, kteří nedávno ztratili psa, to možná nepochopí. I přesto, že se mi to nechce vysvětlovat, udělám to, protože nebudu žít věčně. Psi nikdy neumírají. Nevědí, co to znamená. I když se cítí unavení a velmi staří, začíná je trápit bolest kostí, neumírají. Kdyby umírali, nechtěli by jít pokaždé na procházku. Oni ale chtějí jít, i když je bolí klouby. I v případě, že se neudrží na nohou, stejně půjdou dál. Ba naopak, procházka s páníčkem je všechno, co si můžou přát.

Psi neumírají, mají spoustu dobrých vlastností, o kterých lidé dokáží mluvit. Když si myslíte, že váš pes umírá, není tomu tak, on pouze usnul ve vašem srdci. Nezapomínejte na něj.

Hodina času

Stále vrtí ocasem a děkují za teplé místo na spaní. Jsou blízko vašeho srdce, což je to nejlepší místo.
Hodina stráveného času se psem na procházce pro něj znamená celý den dobrodružství. Není tedy divu, že mají rádi procházky. Když se chtějí jít proběhnout ven, často se neudrží na nohou a bouchají tlapkou o zem. Psi jsou vděčné bytosti, které nás nosí ve svých srdcích.

Mějte tedy pejsky rádi a dobře se o ně starejte. Budete-li o ně pečovat s láskou, nádherně se vím odvděčí. V žádném případě jim neubližujte a nebijte. Choďte s nimi na procházky, mluvte s nimi hezky a budete mít nádherný život.

Sdílejte článek