Tohle bylo velmi zvláštní. Žena si k sobě nastěhovala svého přítele. Její psi se od té doby chovají velmi zvláštně. Jelikož jí to vrtalo hlavou, nainstalovala skrytou kameru. Co na ní viděla ji zcela šokovalo -
Menu

Tohle bylo velmi zvláštní. Žena si k sobě nastěhovala svého přítele. Její psi se od té doby chovají velmi zvláštně. Jelikož jí to vrtalo hlavou, nainstalovala skrytou kameru. Co na ní viděla ji zcela šokovalo

Žena si našla partnera, se kterým prožívala úžasný vztah. Jelikož bylo třeba posunout ho na další úroveň, nabídla mu, že se může přestěhovat k ní. Že zde bude bydlet ona, její psi a také on. Muž nijak neváhal a tento návrh přijal. Vše vypadalo dokonale, jelikož láska z této partnerské dvojice doslova čišela. Přesto se ale objevilo něco zvláštního. Psi se od nastěhování přítele začali chovat jinak. Zvláště.

Ženě to začínalo být divné

Co se žena zdálo zvláštní? Hlavně to, jak se její psi chovají. Chování k ní se nezměnilo, ale ze jejího partnera měli poměrně obavy. Jako by se ho báli. Žena to přičítala tomu, že jde o někoho nového a tak si na něj nejprve musí zvyknout. Poté začala pozorovat další věci. Když své psy kontrolovala, tak si všimla, že začínají mít modřiny, nebo že se jim hůře chodí a pravděpodobně trpí bolestí. To už jí začalo být opravdu divné a tak se začala zajímat o to, co se doma děje.

Nainstalovala skrytou kameru

Svému partnerovi se o ničem nezmínila a sama se rozhodla pro to, že doma nainstaluje skrytou kameru. Rozhodla se tedy k tomu, že bude pátrat na vlastní pěst. To, co následně uviděla, jí šokovalo. V tu chvíli začala litovat, že si daných změn u psů nevšimla dříve a že se dříve nepustila do zjišťování toho, co se v domě děje. Vše jí doslova šokovalo.

Co se v daném domě dělo?

Pokud vás zajímá, k čemu v daném domě docházelo, tak to nebylo nic jiného, než týrání. Nebohá zvířata za nic nemohla a přesto se na nich muž dopouštěl násilí a také velmi silného týrání. Mlátil s nimi o zem, kopal je, stejně jako je i mlátil. A to vše jenom tak pro nic za nic. Žena nechápala, s kým to vlastně žije a koho má doma.

Video není pro slabé povahy

Když žena viděla video, doslova jí šokovalo. Nedivíme se, jelikož stejný názor na něj má úplně každý. Pokud i vy chcete vidět, jak se muž k živým tvorům choval, podívejte se. Předem ale upozorňujeme to, že video rozhodně není pro slabé povahy.

Vše má dohru

Co se stalo po tom, co žena viděla dané záběry z bezpečnostní kamery? Neváhala a s mužem se okamžitě rozešla a pochopitelně ho také vyhodila ze svého bytu. Tím to ale neskončilo, jelikož došlo také k tomu, že žena vše nahlásila i na policii. Týrání totiž patří mezi zločiny, které je třeba potrestat.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…
ZE ŽIVOTA

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás…

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď…