Tohle je skutečný zázrak. Tento domácí lék na artritidu zaručeně strčí do kapsy všechny klasické metody léčby. Postačí jenom jablečný ocet a bolest bude pryč

Artritida je nemoc, která postihuje pohybový aparát. Postihuje lidské kosti a problémem této nemoci je rozhodně to, že s ní jsou spojeny četné bolesti. Lidé tak mnohem hůře chodí a při jakémkoliv jiném pohybu se objeví omezení, které přináší právě bolestivost. Je jasná, že většina lidí vyrazí k lékaři, který obvykle předepíše klasické metody léčby. Ty ale příliš nepomáhají. I proto lidé hledají alternativní možnosti. A ty existují. Jsou dokonce spojeny s něčím, co máte běžně doma.

Jak se může artritida projevovat a s čím vším je spojena?

Nutno říci, že artritida je nemoc, která může existovat v mnoha různých podobách. Pokud jde o tu nejznámější, je to takzvaná revmatoidní artritida. I proto se této nemoci také lidově říká revma. Důvodem daného onemocnění je zánět, který následně napadá pohybový aparát a způsobuje bolest. Stejně tak se mohou objevit i projevy, jako jsou ztuhlosti prstů na rukou, stejně jako na nohou, ztuhlé mohou být ale i jiné klouby. Ty následně také bolí. Nutno dodat, že nemoc nepropukne ze dne na den, ale pomalu se rozvíjí. A to měsíce, až týdny.

Co může pomoci kromě klasické léčby? Něco, co máte doma

Mnoho lidí nechce být ve svém životě omezeno a tak hledá další možné cesty, které by byly spojeny s možnou pomocí. Pokud se podíváme na jednu takovou, je třeba říci, že je využíván produkt, který mnoho z vás může mít doma. Je to jablečný ocet. Když ho použijete, můžete výrazně zmírnit následky samotné artritidy. A to v poměrně krátkém čase, jelikož někteří hovoří o tom, že už za 2 týdnech byly dané problémy mnohem mírnější.

Čtěte také: Foukaná minerální izolace – výhody a nevýhody

Linda Faulknerová popisuje svůj příběh

Lékaři dnes musí předepisovat hlavně klasické léky, a tak se o možných alternativách ani moc nevyjadřují. A tak dochází k tomu, že o nich lidí často ani neví. Linda Faulknerová je jednou těch, které si myslely, že žádná jiná léčba neexistuje. Nejprve jí začalo bolet zápěstí, následně také krk a později došlo k tomu, že jí začaly bolet i záda. Klasická léčba sice krátkodobě zabírala, ale postupně se boleti opět vracely. A toto všechno se muselo dělat stále dokola.

Linda Faulknerová se nakonec rozhodla zjišťovat si další informace o své nemoci. Zjišťovala si, co na ní může platit a zda existuje nějaká metoda domácí léčby. Jak sama říká, jednu takovou objevila. Je založena na použití jablečného octa, který je užíván každý den. Sama uvedla, že už po 2 týdnech pozorovala, jak bolesti ustupují. Tento efekt trval i nadále a výsledkem toho bylo, že jí tento domácí lék opět pomohl vrátit do běžného života.

Proč je právě jablečný ocet zázrakem, který pomáhá?

Zajímá vás, proč je to právě jablečný ocet, který je unikátním pomocníkem? Je to dáno hlavně pro jeho složení. Když se na něho podíváme blíže, je třeba říci, že obsahuje celou řadu velmi prospěšných látek. Je to hlavně vápník, který je pro lidské kosti jednou z nejdůležitějších látek. Dále je to také mnoho draslíku, ale i hořčíku, stejně jako fosforu. I to jsou minerály, které lidské tělo potřebuje. Opomenout nelze ani antioxidanty, betakaroten, stejně jako kyselinu octovou. Tyto látky umí dohromady velmi dobře eliminovat výskyt volných radikálů a jiných škodlivin, které mohou problémové záněty způsobovat. Výrazně tak pomáhají jak při samotné nemoci, tak jsou samozřejmě efektivní volnou také v případě prevence. Obecně tak lze říci, že má jablečný ocet protizánětlivé účinky.

Kdy a jak užívat? Příprava domácího léku je snadná

Není třeba se obávat jakýchkoliv složitostí. Stačí se také inspirovat tím, jak využívala ocet Linda Faulknerová. Ideální je smíchat jednu lžičku jablečného octa s jednou lžičkou medu, čímž se neutralizuje ne příliš unikátní chuť. Takto je jablečný ocet třeba konzumovat jednou ráno a jednou večer. Samozřejmě je důležitá také pravidelnost. Minimální doba užívání by měla být 1 měsíc, přičemž už po dvou týdnech je možné pozorovat první kladné účinky.