Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás všech. Proč? Jelikož se láskyplně stará o svou babičku. Co předvedli? Nejdojemnější tanec, který jí opět vykouzlí radost na tváři. Zaručeně vás dostane do kolen! -
Menu

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás všech. Proč? Jelikož se láskyplně stará o svou babičku. Co předvedli? Nejdojemnější tanec, který jí opět vykouzlí radost na tváři. Zaručeně vás dostane do kolen!

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď navrací její láskyplnou péči. Babička, kterou sužuje Alzheimerova choroba, si ale stále pamatuje, jaké to je zatančit si na pořádnou písničku. A od toho tu je její vnuk, Jarryd Stoneman, aby jí tento pocit připomenul.

Kouzelná moc hudby

Babička Jarryda Stonemana je obdivuhodná žena, která si i přes svoji špatnou zdravotní kondici umí vychutnat hezkou hudbu – to je něco, v čem ji nezabrání ani zákeřná nemoc, kterou trpí (Alzheimerova choroba). Její obrovskou oporou je její vnuk Jarryd Stoneman, který se o svoji babičku stará a tráví s ní velkou spoustu času.

Vzhledem k tomu, že jeho babička miluje hudbu, tak jí Jarryd každé ráno ladí oblíbené stanice na rádiu. Jednoho ráda ale narazil na písničku, která mu vnukla výborný nápad – zatančit si s touhle důležitou ženou jeho života.

Když mi bylo sedm let, máma mi řekla…

Tak začínají slova písničky, jejíž melodie začne hrát z rádia. Jde o písničku 7 Years (7 let). Tato písnička:

  • Je zpívána Lukasem Grahamem
  • Je z roku 2015
  • Byla sedmým nejprodávanějším songem roku 2016
  • Dodnes se drží na vysokém místě popularity

Když se člověk podívá na začátek videa s Jarrydem Stonemanam, nejspíš by ho nenapadlo, že tento potetovaný mladý muž se právě chystá na velice laskavé gesto – ale alespoň je vidět, že vzhled může opravdu klamat.

Krátce po tom, co začne písnička hrát, se na scéně objeví i křehká stará žena, které Jarryd pomáhá. Zatímco ji podpírá, vyzve ji k tanci. Stará paní souhlasí a začíná nejdojemnější tanec vnuka a nemocné babičky.

Štěstí, které vyzařuje ze staré paní, je jasně vidět i přes obrazovku. Tento tanec dojal celý svět. Snad tato událost inspiruje víc vnoučat, aby se více věnovali svým prarodičům. Znamená to pro ně mnohem více, než bychom si mohli myslet.

https://www.facebook.com/jarryd.stoneman/videos/1050698954988809/

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tomuto chlapci nedali oběd, protože neměl peníze – jeho spolužák…

Malý Cayden je skutečně chlapcem, na kterého mohou být rodiče právem pyšní. A to z důvodu, co udělal. Jeho spolužák ve…
ZE ŽIVOTA

Mladá žena se po nehodě probudí. Ještě ale neví, že…

Někdy se život změní doslova během jediné minuty. Důležité ale je dokázat každou životní tragédii překonat a přizpůsobit se tomu,…
ZE ŽIVOTA

Šokovaný farmář nalezl vajíčko, které bylo dost větší než ostatní.…

Matka příroda dokáže někdy vytvářet podivné kreace. Nejspíš má i smysl pro humor, jelikož někdy je s podivem, jaké zvláštnosti umí…
ZE ŽIVOTA

Ivana Gottová promluvila o odchodu svého manžela. Její slova jsou…

Celý český národ naprosto šokovala zpráva o smrti zlatého slavíka Karla Gotta. Ten zemřel v noci 1. října ve věku 80…
ZE ŽIVOTA

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů!…

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po…
ZE ŽIVOTA

Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se…

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se…