Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás všech. Proč? Jelikož se láskyplně stará o svou babičku. Co předvedli? Nejdojemnější tanec, který jí opět vykouzlí radost na tváři. Zaručeně vás dostane do kolen! -
Menu

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás všech. Proč? Jelikož se láskyplně stará o svou babičku. Co předvedli? Nejdojemnější tanec, který jí opět vykouzlí radost na tváři. Zaručeně vás dostane do kolen!

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď navrací její láskyplnou péči. Babička, kterou sužuje Alzheimerova choroba, si ale stále pamatuje, jaké to je zatančit si na pořádnou písničku. A od toho tu je její vnuk, Jarryd Stoneman, aby jí tento pocit připomenul.

Kouzelná moc hudby

Babička Jarryda Stonemana je obdivuhodná žena, která si i přes svoji špatnou zdravotní kondici umí vychutnat hezkou hudbu – to je něco, v čem ji nezabrání ani zákeřná nemoc, kterou trpí (Alzheimerova choroba). Její obrovskou oporou je její vnuk Jarryd Stoneman, který se o svoji babičku stará a tráví s ní velkou spoustu času.

Vzhledem k tomu, že jeho babička miluje hudbu, tak jí Jarryd každé ráno ladí oblíbené stanice na rádiu. Jednoho ráda ale narazil na písničku, která mu vnukla výborný nápad – zatančit si s touhle důležitou ženou jeho života.

Když mi bylo sedm let, máma mi řekla…

Tak začínají slova písničky, jejíž melodie začne hrát z rádia. Jde o písničku 7 Years (7 let). Tato písnička:

  • Je zpívána Lukasem Grahamem
  • Je z roku 2015
  • Byla sedmým nejprodávanějším songem roku 2016
  • Dodnes se drží na vysokém místě popularity

Když se člověk podívá na začátek videa s Jarrydem Stonemanam, nejspíš by ho nenapadlo, že tento potetovaný mladý muž se právě chystá na velice laskavé gesto – ale alespoň je vidět, že vzhled může opravdu klamat.

Krátce po tom, co začne písnička hrát, se na scéně objeví i křehká stará žena, které Jarryd pomáhá. Zatímco ji podpírá, vyzve ji k tanci. Stará paní souhlasí a začíná nejdojemnější tanec vnuka a nemocné babičky.

Štěstí, které vyzařuje ze staré paní, je jasně vidět i přes obrazovku. Tento tanec dojal celý svět. Snad tato událost inspiruje víc vnoučat, aby se více věnovali svým prarodičům. Znamená to pro ně mnohem více, než bychom si mohli myslet.

https://www.facebook.com/jarryd.stoneman/videos/1050698954988809/

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Srdcervoucí detaily tragédie 3leté dívky, která zemřela při včerejší auto…

Při tragické nehodě u města Csobánce byla zraněna malá tříletá holčička. Záchranářům se jí podařilo převézt do nemocnice, nicméně zranění…
ZE ŽIVOTA

Po 9 letech konečně otevřeli svatební dar od tety, který…

Svatby se dějí kolem nás každou chvíli. Den, na který se těší mnoho lidí, ale především snoubenci, neboť spojí své…
ZE ŽIVOTA

Když hasič vykopal 9letou holčičku, byla už mrtvá. Ale to,…

Před třemi lety se v Itálii stalo něco, co nikdo nečekal. Proběhlo zde strašlivé zemětřesení, které zasáhlo osudy lidí po celém…
ZE ŽIVOTA

Tento dopis matky ze smrtelné postele pro dceru nenechá nikoho…

Tento dopis zanechala matka na smrtelné posteli své dceři. Je tak dojemný, a tak pravdivý, že jej dcera nyní šíří…
ZE ŽIVOTA

Matka při porodu ztratila dítě, pak jí sestřička řekla něco…

Potraty jsou na světě velmi častým jevem. Mnohem častějším, než si lidé dokáží představit. Ženy o tom celkově ovšem nechtějí…
ZE ŽIVOTA

Smutnější svatbu nikdo nezažil. Oba novomanželé si řekli ANO. Druhý…

Svatba je obvykle událost, kde se hosté baví a také radují. Událost, kde si budoucí novomanželé řeknou své ano, a…