Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás všech. Proč? Jelikož se láskyplně stará o svou babičku. Co předvedli? Nejdojemnější tanec, který jí opět vykouzlí radost na tváři. Zaručeně vás dostane do kolen!

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď navrací její láskyplnou péči. Babička, kterou sužuje Alzheimerova choroba, si ale stále pamatuje, jaké to je zatančit si na pořádnou písničku. A od toho tu je její vnuk, Jarryd Stoneman, aby jí tento pocit připomenul.

Kouzelná moc hudby

Babička Jarryda Stonemana je obdivuhodná žena, která si i přes svoji špatnou zdravotní kondici umí vychutnat hezkou hudbu – to je něco, v čem ji nezabrání ani zákeřná nemoc, kterou trpí (Alzheimerova choroba). Její obrovskou oporou je její vnuk Jarryd Stoneman, který se o svoji babičku stará a tráví s ní velkou spoustu času.

Vzhledem k tomu, že jeho babička miluje hudbu, tak jí Jarryd každé ráno ladí oblíbené stanice na rádiu. Jednoho ráda ale narazil na písničku, která mu vnukla výborný nápad – zatančit si s touhle důležitou ženou jeho života.

Čtěte také: Zeptal se ženy, proč stále jenom sedí doma. Její odpověď vyžaduje úctu a také velké uznání. Nikdo ji nečekal

Když mi bylo sedm let, máma mi řekla…

Tak začínají slova písničky, jejíž melodie začne hrát z rádia. Jde o písničku 7 Years (7 let). Tato písnička:

  • Je zpívána Lukasem Grahamem
  • Je z roku 2015
  • Byla sedmým nejprodávanějším songem roku 2016
  • Dodnes se drží na vysokém místě popularity

Když se člověk podívá na začátek videa s Jarrydem Stonemanam, nejspíš by ho nenapadlo, že tento potetovaný mladý muž se právě chystá na velice laskavé gesto – ale alespoň je vidět, že vzhled může opravdu klamat.

Krátce po tom, co začne písnička hrát, se na scéně objeví i křehká stará žena, které Jarryd pomáhá. Zatímco ji podpírá, vyzve ji k tanci. Stará paní souhlasí a začíná nejdojemnější tanec vnuka a nemocné babičky.

Štěstí, které vyzařuje ze staré paní, je jasně vidět i přes obrazovku. Tento tanec dojal celý svět. Snad tato událost inspiruje víc vnoučat, aby se více věnovali svým prarodičům. Znamená to pro ně mnohem více, než bychom si mohli myslet.