Tohle nikdo neočekával: potvrzená předpověď podle Davidova kalendáře je další ránou pro lidstvo i zemi, máme se připravit na nejhorší

Už téměř dva měsíce tu máme nový rok 2020, který je svým způsobem výjimečný a zvláštní. Nejen, že složení čísel roku je magické, ale také nás v tomto roce pravděpodobně čeká spoustu velmi zajímavých věcí. Zatím ovšem nemáme tušení, co všechno se může stát. Ti vnímavější ale pravděpodobně cítí, že něco je opravdu ve vzduchu. Začátkem roku nás přepadl coronavirus, poté udeřil silný hurikán Sabine a co bude dalšího? Možná už jste si všimli, že ani počasí není takové, jaké by v této době mělo být. Ptáci začínají zpívat až večer, a to dokonce už teď v únoru. Vnímaví lidé to opravdu ví. Naštěstí jsou mezi námi takoví, kteří se o své představy a předpovědi rádi podělí. Jednou takovou předpovědí je Davidův kalendář.

Počasí v roce 2020

Tento velmi zvláštní kalendář, který se jmenuje podle svého zakladatele, pana Davida, nám dokáže předpovědět, co nás pravděpodobně bude čekat v roce 2020. Několik týdnů roku už je za námi, a za tu dobu už se toho událo dost. Nehledě na počasí, které si v poslední době dělá opravdu, co chce. Podívejte se tedy na jednotlivé předpovědi dle kalendáře a třeba si naplánujte určitě životní událost. Samozřejmě to nelze brát jako definitivní fakt, ale pouze jako amatérskou předpověď.

Deštivé jaro

Po velkou část dubna bude zataženo a deštivo. Květen bude ještě horší, protože téměř každý den má být zataženo s hromadou deštivých mraků na obloze. K tomu se prý mají přidat i blesky a hromy, takže o bouřkovou hitparádu budeme mít postaráno. Déšť se zase postará, abychom si sluníčka užili, co nejméně. Opravdu pěkné vyhlídky že? No, doufejme, že to všechno nakonec dopadne jinak, než se předpokládá a užijeme si krásné jaro.

Čtěte také: Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou. Ihned si uložte tento recept!

Nízké teploty léta

Letní měsíce ovšem nepřinesou nic lepšího. Sluníčko a jasná obloha budou něčím, o čem si budeme moci nechat jenom zdát. Bude souvisle zataženo a deštivo po většinu letních dnů. Dokonce ani teploty nebudou šplhat nějak vysoko. Na sklonku jara budou maximálně na 24 stupních. Stejně tak i v červnu. Ti, kteří mají rádi opravdu teplé počasí, budou letos truchlit, protože se dočkáme maximálně 27 stupňů. Nevypadá to tedy vůbec dobře, ale doufejme, že se počasí umoudří.